Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál a 2. fajta...

Hozzátáplálásnál a 2. fajta gyümit hogy adjátok?

Figyelt kérdés
a fiam az almát már eszi. akarok neki adni mást is, de elakadtam. ha meggyet adok azt tudom hogy pár napig néhány kanálkával kell, de utána? keverni kell a két gyümit vagy csak az egyiket adjátok. gyümölcsturmixot kap a baba vagy mindig egyfélét. vagy minden ízű gyümit külön-külön?
2009. aug. 12. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, pl. amikor meggyet kóstoltattam először, hogy egy karika banánhoz( mivel azt már előtte kapott) adtam pár szem meggyet meghámozva, kimagozva. Ez az egész akkor 40 ml volt. Miután ezt megette, odaadtam neki üresen a többi banánt. Ez még 160ml volt. Ha újat adok neki, akkor én belekeverek egy -két teáskanállal az ebédjébe belőle. Másnap picit többet. Én ritkán adok neki egyfélét, mindeg keverem valamivel.
2009. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először egy kis adagot keverj ahhoz amit már eszik. Fokozatosan emeld az adagot. Ha nincs semmi baja tőle akkor mehet külön is. Banánnal vigyázz! Szorulást okozhat. Az én babámnak székrekedése lesz, ha 1-2 karikánál több van a kajcsijában.
2009. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!