Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mi van azokkal a...

Anyukák! Mi van azokkal a babákkal, akik már kb.1 éve ittak-ettek a bpa-s cumisüvegekből, de miután letették az üveget, utánna bukott ki a botrány?

Figyelt kérdés
Tutira betegek lesznek?A lányomnál is így alakult...
2009. aug. 12. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy tutira betegek lesznek. Gondolj bele, már 10-15 éve (sőt lehet, hogy jóval több)lehet műanyag cumisüvegeket kapni. Jónéhány baba felnőtt már ezeken. Valószínűleg azoknál a babáknál okozhatott ez problémát, akik egyébként is (genetikailag) hajlamosak voltak egy-egy betegségre, tünetre. Sőt az is lehet, hogy csak nagyon idős korban jelentkezik egy esetleges megbetegedés, aminek talán (nem biztos!) köze lehet ahhoz, hogy csecsemőkorában ilyen üvegből kapta az ételt.

Szerintem mi szülők mindössze a tanúságot vonhatjuk le ebből: a természetes mindig jobb, mint a mű.

2009. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon kiváncsi lennék, hány anya dobta el a drága avent üvegeit emiatt a "botrány" miatt....??? Fura, hogy a pár évvel ezelőtti hipp-botrányról már senki nem beszél, mikor rákkeltő anyagot találtak a kupak belső felében...szerintem a hozzátáplált babák jelentős része azt is eszi most is és pár évvel ezelőtt is. Az üvegre visszatérve nem hiszem hogy a márkás üvegeket a kukába kellene dobni, egész más a dm-es olcsó üvegek kérdése. És a babák sem egyszerűek, mert ha egy üveget és a cumiját megszokták, az életben nem adsz mást a szájába, mert inkább nem eszik...itt sokan irták, hogy a mam üvegnek a cumigyűrűjébe simán passzol az avent cumi, hát nekem folyt mellette minden, ugyhogy marDtam az aventnél.
2009. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!