Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred mindig sírva?...

Miért ébred mindig sírva? 12hós és mndig sírva ébred. Reggel is, és napközben is.

Figyelt kérdés

és addig sír míg ki nem veszem.tegyek játákokat az ágyába?de akkor, ha megébred lehet nemtud visszaaludni a játékok miatt.

mit csináljak?


2009. aug. 12. 10:57
 1/3 ltimea ***** válasza:
100%
az én kislányom is 1 éves és szintén sirva ébred. gondolom hogy mert nem lát és mert egyedül van a szobában, amikor meglát minden ok, kivéve ha nem veszem föl rögtön. majd elmulik ez a korszak is,tapasztalatból mondom, mert a fiam is ilyen volt, most 3 éves. habár ő is sir ha lejön az ágyáról és nem talál a házban...
2009. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányom is ezt csinálja az utóbbi elég hosszú időben. Pedig régen mindig szépen, mosolyogva, énekelve ébredt. De egy jó ideje mindig sírva. Most 14 hós. Akár reggel, akár a délutáni ébredés van, sírás van. Régen ilyenkor csak cicin nyugodott meg, de leválasztottam , mert állapotos vagyok. Azóta egész addig sír, míg fel nem öltöztetem, és el nem kezd játszani. Addig akármit csinálok, sír, néha ordít, visít...

Én sem tudom miért van.

Azt olvastam, ha kialussza magát nem ébred sírva, de nem hiszem hogy minden alkalommal nem alussza ki magát...

Én is csak azt remélem, hogy majd elmúlik:-)

A napokban már előfordult párszor reggel, hogy nem sírt, csak énekelt, vagy kiabált, hogy anya.

Játékokat nem javaslok betenni, max egyvalamit, amivel alszik. EGy nyálkendő, pelus, vagy egy pici puha plüssállat.

2009. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is sír, bár nem mindig. Reggel, amikor felkel először játszik a macijával és malackájával (ez talán egy biztos pont neki), de egy idő után keres és sírni kezd. Napközben viszont többször sírva ébred és nem tudom miért, sokszor alíg lehet megnyugtatni, úgy hüppög. Most ez egy ilyen időszak, szerintem nem kell ezzel úgy foglalkozni, majd elmúlik:)
2009. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!