Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsi jó újszülött...

Milyen babakocsi jó újszülött kortól végig?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvárások, árkategória? Lényeg, hogy legyen sport és mózes része is. 1000 ilyen van.
2009. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi Cam Baby babakocsit vettünk, elvileg végig jó lesz. Hordozó is van hozzá, rá lehet tenni a babakocsira azt is.
2009. aug. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi olyat vettünk,ami mélykocsi,van hozzá textilmózes,lábzsák,de sportkocsivá alakítható,3 szögben dönthető a háttámla és a lábrész is!Szúnyogháló és esővédő is van hozzá,na meg táska és hordozót is lehet hozzá venni,és azt is rá lehe tenni a sportkocsi rászhez!

És 36 ezer ft volt!

2009. aug. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát nehéz kérdés. én babakocsim nem visztintes így a törésvonal fölé raktam a babát hiszen elfért elsö honapokban .bébé confort lolla full esernyöre csukhato.én direkt kicsi praktikus kocsit választottam hogy egy éves kor után ne vegyek másikat.
2009. aug. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco Quattro Tour van. Mi vagyunk a 2. tulaj.

Kisfiam már 17 hónapos, nemsokára érkezik a kistesó, de a kkocsi még mindig szuper, semmi baja.

2009. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2009. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Graco Quattro Tour.
2009. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jané Slalom Pro, van hozzá mózes (az új Eu szabvány, autóba is beköthető), van hordozó, és van sport része. Természetesen esővédő és szúnyogháló és pelenkázótáska is tartozik hozzá. Mi imádjuk.
2009. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen az Espiro Vector 4 Air? Jár hozzá mózes is?
2009. aug. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!