Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak 1 éves kor után...

Miért csak 1 éves kor után ajánlott a tehéntej? és miért lehet túrót, tejfölt, sajtot előbb adni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A savanyított tejtermékek általában kevesebb laktózt tartalmaznak, így kisebb az esélye az allergiának.
2009. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,

a fiam tapszeres baba, 4 honapos koraban kezdtunk kostizni, 7 hosan probaltam egy pici (keveskanal) turot a gyumijebe, natur joghurtot, sajtot reszelni a fozibe, de a sajton kivul sajnos mindentol pottyos lett,ugyhogy varok egy darabig, mig ujra probalom.

az en babam ugy latszik erzekeny, ugyhogy a tehentej jo ideig szoba se johet.....:(

2009. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baba válogatja és még az is,hogy a családban van-e,volt-e vki bármire érzékeny.Az én babámnak már adtam higítva forralva tehéntejet,és adok hetente 1-2x.Imádja.(8 hós)Semmi baja,erős baba.Én pl 4 hónapos koromtól iszom a tejet most 28 vagyok,semmi bajom,erős csontozatú vagyokmsoha semmim nem volt eltörve pedig sportoltam estem-keltem akkorákat,hogy csoda nem tört el semmim.Úgy néz ki babucim is ilyen lesz aminek örülök.Szóval tényleg baba válogatja,de azért vigyázz.Először mindig fokozatosan...
2009. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a keressöbe sok válasz lapul nézzd csak meg. A bocitejben kevés a vas és a kutatások azt mutatják hogy sok felnött azét lett vashiányos stb. mert kiskorba nem töltödött föl a szervezet.A tápszert meg átalakitották a szervezet részére, bele és kivettek.
2009. aug. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!