Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok a Medicor...

Mik a tapasztalatok a Medicor nevű légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azösszes hasonló légzésfigyelőről az a véleményem mint erről. (ilyet használtunk) A baba könnyen lefordul az érzékelőről és te teljesen feleslegesen kapsz éjszakánként többször infarktust, mert 20 cm-vel arrébb édesen alszik. Az enyém 2hónaposan képes volt lemászni róla.Ekkor eltettem és azóta nyugodtak az éjszakáink.Szóval ha egészséges a pici, nincs jelentősége ezeknek a szerkentyűknek, ez is csak a gyerekipar lenyúlása.
2008. máj. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak hallomásból tudok információval szolgálni. Az hasonló, mint az előttem szóló panasza. Azt hallotam én is, hogy a MEdicor sokszor riaszt tévesen.

Én Baby Control-t használtam és nagyon jó volt. Nem hozta rám a frászt feleslegesen. Elég érzékeny ahhoz, hogy ha kicsit a széléről le is mászott a baba, attól még érzékelte a matracon keresztül. Nekünk bevált. Még az AngelCare-ről hallotam hasonló jó véleményeket.

2008. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Monjuk én még a babával nem használtam,de többször próbáltuk mi a matracon teszttel és az egész ágyat befogja az angel cara.azt mondják ez a legjobb.Én úgy voltam vele ha már veszek a legjobbat próbálom,mert nem hiányzik,hogy feleslegesen riogasson.Sztem ne kísérletezz.Amúgy a medicor mint név nagy orvosi cuccokat gyárt,de ki tudja mi a gyengéje.
2008. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk Angel Car van, a Media Markt-ban 25 ezer ft és hálát adok a jó Istennek, hogy megvettük, mert már riasztott éjjel, főleg a 3-4. héten. Olyankor annyira mélyen aludt a baba, hogy "elfelejtett" levegőt venni. Alig tudtuk felébreszteni. Nagyon jó készülék, ne sajnáld rá a pénzt. A gyerekorvos is azt mondta, hogy ilyen létezik, mámint, hogy nem vesznek levegőt olykor, ha gyakori, alvásvizsgálatra kell vinni, de nálunk hamar elmúlt (remélem)!Sajnos ismeretségi körünkben egy ikerpár egyik tagja így halálozott el 3 hónaposan. Nagyon megrázott mindenkit! Én nagyon ajánlom. Jó egészséget kívánok nektek!
2008. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a 4. válaszadó vagyok, elfelejtettem mondani,hogy erről nem tud lemászni, mert 2 részből áll, középre kell helyezni és nagyon nagy a hatósugara, ha a pelenkázóasztalra rakom a gyereket, akkor is fogja a jelet, ami azért nem kis távolság!!!
2008. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!