Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon aggódom! 3 hónapos...

Nagyon aggódom! 3 hónapos lányom még mindig nem nyomja ki magát hason fekve. Ez nagy baj vagy én aggódom túl a dolgot?

Figyelt kérdés
A fejét emeli (de nem tartja meg túl sokáig), ár is forgatja stb.Hasról már hátra tud fordulni de hason mégsem tartja meg magát.Nektek mikor tarotta meg a babátok hasán magát?
2009. aug. 11. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem tartja meg magát, nincs lekésve semmiről. Nekem 4 és fél hónapos a babám, most már kinyomja magát hason fekve, de ezt nemrég csinálja, kb 2 hete. Ne aggódj ilyeneken, inkább annak örülj, amiket tud ügyesen csinálni, nem versenyfutás ez hogy lemarad. Mindig ha hason van erősödik kicsit, meg látod egyre ügyesebb lesz, először csak támasztani fogja magát könyökkel, aztán ki is nyomja. Türelem, van időtök bőven, ügyes a babád :)
2009. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell aggódnod.Jól írta az első válaszoló nem verseny ez.Nekem a kisfiam 1,5 hónaposan már tartotta magát,de ez semmit nem jelent.(Neki gyorsabb amúgy is a mozgásfejlődése.)Tedd minél többet hasra amikor ébren van,így erősödik a nyak és a hátizma,és hamarosan ki fogja nyomni magát.Boldog babázást!

2009. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi gond a babáddal. Majd később fogja csinálni, nyugi, nincs elkésve.
2009. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!