Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kapja meg a babám a 4 hós...

Ma kapja meg a babám a 4 hós oltást, eddig mindig volt estére hőemelkedése. Kúpon kívül mit lehet még adni egy ekkora babának a lázcsillapításra ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hideg vizes borogatás.De nem tiszta hideg,hanem langyos.Bokájára,csukora,homlokra.
2008. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,csuklóra akrt lenni.
2008. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatsz még hűtőfürdőt neki.

Igaz ezt nekem 38 fok felett ajánlották.

Annyi legyen a víz hőmérséklete mint ami fürdetéskor szokott lenni és fokozatosan hűteni kell.

37 fokig hűtsd csak a vizet.

2008. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt az előző két oltásnál hőemelkedés, sőt lábdagadás is. Én amint megkapta az oltást rátettem egy nedves zsepit, és óránként cserélgettem. Nem dagadt be és hőemelkedése sem lett.
2008. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem homeopátiás szereket ajánlottak (itt: [link] )

A következőképpen:

Oltás előtt fél-egy órával 5-5 golyócska (műanyag kiskanálnyi vízben feloldva- ezt időben kell megcsinálni, mert nehezen oldódik) a következőkből egyszerre beadva:

Ledum palustre 9CH

Arnica montana 9CH

Ezzel a szúrás fájdalmát csökkented és a szúrás helyének gyógyulását segíted.

Az oltás után pedig még aznap: Thuja 30CH 10 golyócska az előbb említett módon. Ez állítólag segít elkerülni a mellékhatásokat.

Nekem eddig bevált, már 19 hónapos a fiam és még soha egyik oltástól sem volt mégcsak hőemelkedése sem, de a szúrás helyén sem volt soha duzzanat, vagy bármi gond.

Ezt én minden oltás előtt és után beadom neki.

2008. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elöször mindig Panadolt adtamneki, aztán kúpot, de szerencsére az én kislányom,nem lázasodott be annyira, hogy borogatás kelljen.a panadolt meg már lehet dni neki 1 hónapos kortól. panadol baby-t
2008. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

NAgyon köszi nektek!

Köszönöm a gyors válaszokat. Megkapta délután a szurit, eddig még nincs gond.És képzeljétek nem is sírt!! Ügyes kis babóca.

Puszi mindenkinek a válaszokért!

2008. máj. 22. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ügyes kis babád van, hogy nem sírt!!Az enyém egyiknél sem, sőt inkább mosolygott főleg az utolsónál.Nekem egyszersem lázasodottbe, de én mindenegyes alkalommal beborogattam a lábát, még másnap is és se láz, se dagadás!Remélem nem fog belázasodni, szorítok!

2008. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. Hogyan borogatod be éjszakára? Nem lesz vizes minden? Ő hálózsákban alszik mindig, rövid badyval.
2008. máj. 22. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondtaagyerekorvos ezek olyan modern oltások, hogy már nem okoznak lázat. mI már 2-t kaptunk és egyx sem lázasodtunk be.
2008. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!