Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy marad, vagy ragasszam le...

Úgy marad, vagy ragasszam le a kisfiam fülcimpáját?

Figyelt kérdés
Kisfiam fülcimpája kiáll,a füle viszont szépen a helyén van.3 hónapos,vajon még visszaállhat neki?
2009. aug. 11. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ragaszd le, méghozzá szigetelőszalaggal. Ekkora hülyeséget!!!!!!
2009. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy régi ostoba szokás.Ha majd már nem fekszik,akkor helyreáll a füle is.
2009. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Babona, régi hülyeség, nehogy leragaszd.
2009. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak üzenném:

Nem kéne leszólni,ezt nem én találtam ki,csak hallottam,mint mindenki.Nem bunkózni,hanem válaszolni kéne valami normálisat,ha nem tudsz,inkább ne is írj választ,nem gondolod?

2009. aug. 11. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
nem kell leragasztani, mert az nem segit.majd kialakul. es vannak babak(gyerekek) akiknek elall a fuluk, ez van, de a ragasztas nem segit.
2009. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinted le kell ragasztani? Mert ha igen, akkor tedd pólyába mint régen és kösd oda a kezeit is nehogy tudjon mozogni mint régen, ja és volt ahol kézen járatták a gyereket hogy a lába ne görbüljön meg. Persze hogy ne ragaszd le, ez régi babona, ilyet nem szabad csinálni. Neki még napról-napra formálódik a kis teste.
2009. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Neked is azt üzenném,mint az elsőnek,nyílván azért kérdeztem meg,mert hallottam,hogy így szokták,én sem értek vele egyet,kíváncsi voltam,más hogy csinálja.

Köszönöm.

2009. aug. 11. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!