Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5hós kislányom már 2hónapja...

Az 5hós kislányom már 2hónapja vakarja a füle mögött a fejét meg a fülcimpáját húzkodja. Lehetséges hogy a foga jön és emiatt?

Figyelt kérdés
Már kijött alul 2 mellette jön a harmadik!Pont azon a felén vakarja!
2009. febr. 8. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

2 hónapja??

És még nem kérdeztél meg orvost??

2009. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mert nem fáj neki és azóta csinálja mióta jönnek a fogacsái.Az orvos is látta de nem szólt semmit én meg nem tértem ki rá!Most nagyon megijedtem.Mi baja lehet akkor.Meg az orvos nálunk olyan hogy azt mondta hogy ne vigyem csak akkor ha lázas és nem megy le neki.
2009. febr. 8. 18:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérem aki tud segíteni válaszoljon!
2009. febr. 8. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a gyerekorvos h ha a füléhez kapkod akkor fájhat neki...nézesd meg nehogy valami baj legyen lehet nem fáj neki de valami biztos idegesiti
2009. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akkor csinálja, amikor már álmos? Az enyém akkor szokta piszkálni és hamarosan be is alszik.
2009. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokinak az asszisztensét és mondtam neki hogy szeretnék a dokihoz bemenni adjon egy időpontot erre ő azt mondta hogy ne menjek be mondjam el neki hogy mi a problémám.Elmondtam és azt mondta hogy vagy egy nagyon rossz szokás vagy pedig kiszáradt a bőre de nincs kiszáradva.Szerintem előbb utóbb dokit fogok váltani mert ez nem az első eset hogy nem fogad.Azt mondta hogyha megyek tanácsadásra akkor majd megnézi de ez 2hét múlva lesz!
2009. febr. 12. 20:42
 7/7 anonim válasza:
Tudom, hogy már nem aktuális, de másnak még az lehet. Az én három hónapos kislányom véresre vakarta a fejét, főleg a füle környékén. Doktornéni azt mondta, hogy melege van, azért vakarja a fejét. Először nem annyira hittem benne, de figyeltem, és úgy néz ki működik. Ha csinálja, megszabadítom pár ruhadarabjától, forróságban langyos kendővel hűtöm a fejét. Utána abbahagyja.
2010. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!