Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem apad el a tejem, ha 1...

Nem apad el a tejem, ha 1 hónapos babám átalussza az éjszakát és nem kel fel enni?

Figyelt kérdés

Annyi tejem van,amennyi neki elég,nem tudok fejni és elrakni.

Elég jó evő,gyarapodik is szépen,nappal 3 óránként eszik de az éjszakát átalussza.

Éjfélkor eszik utoljára és reggel 8-kor legközelebb.

Nem lesz ebből baj?

Aggódom!!


2009. aug. 11. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Röviden: nem.
2009. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is 1 hónaposan voltak időszakok mikor nem kelt fel éjszaka szopizni. Ha szépen hízik, akkor nem kell problémázni, inkább örülj, hogy jó alvó :-)
2009. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy elapad. Én így jártam, fejni és félretenni nem tudtam, mert pont annyi volt amennyi a manónak elég volt. Aztán mikor átaludta az éjszakát, akkor meg napról-napra kevesebb lett. Aztán 1-2 alkalommal kellett neki tápszert adni, de attól meg olyan szorulása volt, hogy már beleremegett és csak üvöltött. Én akkor kölcsönöztem egy mellszívót és éjjel 2x is felkelek és lefejem, így 2 adag tejcim is van plusszba. Igaz az én babám már 4 hónapos és már a hozzátáplálást eltudtam kezdeni. Én az tanácsolom próbáld meg te is azt, hogy felkelsz éjjel legalább egyszer és lefejed és azt eltudod esetleg tenni a fagyasztóba. De mindenki más és más, lehet te nem jársz így, mint én.
2009. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!