Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még olyan pelenka, mint a...

Van még olyan pelenka, mint a Libero?

Figyelt kérdés
A Liberonak nemcsak az oldalán van perem, hogy nehogy kifollyon a cuuc, hanem a popsi részénél is hátul, hogy pl. a nagyobb mennyiségű kakinál ne legyen a gyerkőc háta is nyakig kakás...Van még ilyen hátul is peremes pelus? A Pampers-t ismerem még, de a kisfiam (6,5 kilós, 3-as pelust használunk 12 hetesen, tehát még nem is mozog annyit, mint pélédául majd ha mászni, vagy ülni fog) ma este is fürdés után kakikált, és szopi közben sima fekvésnél a háta közepéig maszatos lett...Szóval a Pampers megy a háztól. Az csak oldalt peremes...Vagy csak a Libero peremes hátul?
2009. aug. 10. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Amiket eddig használtam, azokban nem volt hátul perem (Pampers, Müller pelenkája, TEsco pelenkája, Bambino, Pampers takarékos...asszem ennyi). Ha nem is segítettem, legalább szűkítettem neked a kört ;) M.
2009. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is pont ilyen okok miatt volt jó a libero, kislányom háta is szintén minden kakilásnál csupa cucc lett a pampers-ben... Ami jó még, az a tesco-s lila pelus, annak is van hátul gumírozása. ÉS olcsóbb, mint a libero. Próbáljátok ki!

2009. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, amire én, vagyis nem értelek félre, akkor a Huggies-on van. Nekem sem vált be a Pampers egyébként.
2009. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még talán a lila teszkós pelus hasonlít legjobban a liberohoz. A többi teljesen más, mi is végigzongoráztuk: pampers, huggies, babylove, kék teszkós nem jók.

Amúgy mire ülni és mászni, teljesen más lesz a kakija, mert addigra már eszik rendes kaját is. Mióta hozzátápizom a kislányomat, nincsenek azok az igazi anyatejes hátközépig fosik, most már "gurulós" felnőttes kakik vannak. De a Libero még mindig a legjobb :D

2009. aug. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már szinte mindenféle pelust próbáltam a kisfiamnak, de nálunk csak a Librero a lila Tesco-s és a Huggies vált be. A lila Tesco-s hasonlít legjobban a Liberohoz, de a Huggiest is nagyon szeretem, mert nem folyt ki még belőle soha sem a kaki, pedig még hasmenése is volt 2 hétig a babámnak.
2009. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Huggies és a Rossmannos Babydream.


A lila tescos nem annyira ruganyos, nekünk nem jött be abszolút. Főleg hogy a maxi pelust nem tudtam ráadni a 9 kilós vékony babámra... Össze vissza kellet ollóval vagdalnom, hogy a lábánál jó legyen. Tisztára olyan volt, mintha a maxi pelus midi méretű lenne.

2009. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Rossmann-osat próbáld ki,nekünk sem jó más,csak a Libero.de a Rossmannos még talán szimpibb!
2009. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Kipróbálom amiket ajánlottatok. Remélem megszűnnek a balesetek....
2009. aug. 11. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!