Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves szülinapra ki mit vett...

1 éves szülinapra ki mit vett hasznosat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fajátékokat vettem , és készségfejlesztő dolgokat, hiszem még csak most fedezi fel a világot.Színeket, formákat.Ja és persze egy lábbal hajtós motort, amit azóta már halálra hajtott.Azt minden gyerek imádja, és soha nem megy ki a divatból.kb 6-7 éves koráig nyúzni fogja!
2009. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi homokozókészletet vettünk neki. De kapott hintát, meg ruhát is.
2009. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg könyvet meg formakirakót. (kocka, amibe bele kell dobálni a megfelelő formát.) Ezt is nagyon szereti.
2009. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi egy tök ari macis hintát(hintamacit)Mivel előtte a rendelőben nagyon bejött neki a fa hintaló,de nem nagyon mer ráülni viszont annál lelkesebben húzgálja meg tologatja,simogatja.ez kb 2-3éves koráig jó amúgy. a nagyszülőktől kapott egy óriás wader dömpert,az is nagyon bejött a a másiktól meg homokozós szettet-mi választottuk.Ahhoz is van dömper meg formák,malom,vödör stb.Kapott még egy kisautót ,könyvet ,kis hátizsákot egy csőrös poharat és pénzt a déditől amiből majd vagy egy motor vagy egy bébitaxi lesz.Egyenlőre azért nem kapott még ilyet mert tologatná,de a macis hintából okulva nem tudom,hogy ráül e és majd inkább ha ő akarja akkor vesszük meg neki.
2009. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyit szánsz rá. Mi Fisher price-s tanuló széket vettünk. Nem bántuk meg csak nagyon drága.
2009. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!