Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez fogzás!?!?! Kislányom 5...

Ez fogzás!?!?! Kislányom 5 hós és egy hónapja, hogy minden éjjel felébred 1.5-2 óránként, sírdogál, mostanában már nehezen is alszik vissza. Hiába adok Viburcolt, Dentinox-ot, chamomilla-t.

Figyelt kérdés

Nappal nyűgös, rágicsálna örökké, nem tudom elaltatni, kínszenvedés minden napunk. Ha el is alszik nappal, fél óra után minden ok nélkül felsír és felébred. Az ínye nem duzzadt, bár nyáladzik, rágicsál, de mégsem történik semmi 1-1.5 hónapja. Csak akkor érzi jól magát, ha az utcán babakocsizhat (ott sok az inger és nem figyel a fájdalomra?!)

Idősebb rokonaim mondják, h a fogzás jár 1.5 hónap nem-alvással, állandó sírással, szenvedéssel. De ha nem fogzás, akkor mi??????


2009. aug. 10. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
valszín a foga. az 1. 2 nálunk is így bújt ki, a többivel könnyebb:)
2009. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és másfél hónapig ez ment???? barátnőm szerint a fogzási fájdalom 4-5 nap, semmiképpen nem 2 hónap...
2009. aug. 10. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk az első 2vel 3 hónap szenvedés volt.
2009. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is megerősítem, nekünk is 2-3 hónap volt....
2009. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!