Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nagyon felfújtam a...

Tényleg nagyon felfújtam a dolgot?

Figyelt kérdés

Kislányom tegnap hanyatt esett az ágyon aminek fakerete van.Diónyi duzzanat lett a fején , és mivel még 10 perc elteltével is üvöltött,bevittem a kórházba.Hála Istennek nem lett komolyabb baja.De a párom szerint nagyon felfújtam a dolgot.Vele volt a lány a szobába,és már nem első eset hogy megüti magát, de ilyen sírás még sosem volt.

Persze ideges lettem,hogy megint ott hagytam 5 percre és ez lett,és kiabáltam kissé a párommal.Mert arra gondoltam ez már vagy 5 alkalom amikor ráhagyom és esik valahonnét.Most nem beszélünk,nagyon összevesztünk.épp hogy csak nem kaptam:(

Teljesen össze omlottam,tényleg nagyon felfújtam??

Bocs,hogy hosszú lett.


2009. aug. 10. 07:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A párommal nem lehet erről beszélni, az a véleménye "majd megtanulja a gyerek,hogy nem ugrál mindig":(

Pedig ha nálam esett volna ekkorát,majd lett volna"Nem tudsz figyelni"..

Néha úgy érzem még ez a tetves gép is fontosabb neki,hiszen mindig előtte ül,ha kicsit más a hangja már futni kell vele a szervizbe....addig még egyszer össze nem töröm:))

2009. aug. 10. 13:18
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát lehet, hogy azért egy kicsit tényleg felfujtad.
2009. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!