Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nagyon felfújtam a...

Tényleg nagyon felfújtam a dolgot?

Figyelt kérdés

Kislányom tegnap hanyatt esett az ágyon aminek fakerete van.Diónyi duzzanat lett a fején , és mivel még 10 perc elteltével is üvöltött,bevittem a kórházba.Hála Istennek nem lett komolyabb baja.De a párom szerint nagyon felfújtam a dolgot.Vele volt a lány a szobába,és már nem első eset hogy megüti magát, de ilyen sírás még sosem volt.

Persze ideges lettem,hogy megint ott hagytam 5 percre és ez lett,és kiabáltam kissé a párommal.Mert arra gondoltam ez már vagy 5 alkalom amikor ráhagyom és esik valahonnét.Most nem beszélünk,nagyon összevesztünk.épp hogy csak nem kaptam:(

Teljesen össze omlottam,tényleg nagyon felfújtam??

Bocs,hogy hosszú lett.


2009. aug. 10. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én azt hiszem ha a gyerekünkről van szó akkor nem lehet az ilyet felfújni. Jól tetted hogy bevitted a kórházba. Csak a saját mentalitásomból kiindulva én is tuti kiabáltam volna vele, de azért beszéljétek meg, mond el neki, hogy észrevetted hogy nem ez volt az első alkalom mikor rábíztad és esett-kelt.
2009. aug. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
szia! szerintem egyáltalán nem fújtad fel, ha az én gyerekem ütné meg magát így, és puklija is lenne minimum hogy megnézetem orvossal. Nekem is csak akkor fordul elő hogy a 9 hósom leesik ha apával van...nem figyel rá túlzottan, de eddig csak1szer fordult elő komolyabb esés, akkor agyrázkódása volt: és jó volt h felfújta ma dolgot mert baja volt!! Nyugodj meg. lehetett volna baj is, jó hogy elvitted!
2009. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
egyáltalán nem fújtad fel. a párod meg nehogy már még kiakadjon, és ő balhézzon veled. tedd helyre szépen! mi lesz? nem tudsz majd elmosogatni, v berakni 1 mosást, mert őkegyelme nem képes figyelni a babátokra?? és még ő balhézik, meg majdnem megver???? na állj szépen a arkadra. bocs, h nyers voltam, de kicsit felhúztam magam.
2009. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem igaz,a párod nem érzi át,hogy mekkora felelősség egy baba? És hogy nem lehet hagyni hogy csak úgy lepotyogjon mindenhonnan? Egyáltalán nem fújtad fel,de a párodhoz lenne egy-két keresetlen szavam... :S

És még ő akar megverni téged? Mintaapa-mintaférj....

2009. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Szia.Azt hogy orvoshoz vitted az nagyon jó,fogalmunk se lehet,hogy milyen,és hol érte az ütés,jobb ezt megnézni,de fontos,és sajnos meg kell tanulnunk vigyázni a babánkara.Sajna ez még nekem se mindig sikerül,hátmég egy pasinak.Nem akarom védeni a párod,de az én párom nagyon gondoskodó,mégis előfordult már több baleset (Persze nem nagy)nála,és nálam is persze.Lehet,ha folyamatosan vele van,akkor se tudta volna kivédeni az esést.Meg kell beszélni ezt,de sajnos minden óvásunk ellenére se ez az utolsó esése a babánknak.Béküljetek ki,és beszéljétek meg,hogy mindketten hibáztatok.
2009. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Elhiszem, hogy megijedtél, azért jól tetted, hogy megnézetted, jobb félni, mint megijedni.
2009. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Esés előfordulhat nálad is nála is, mindenkinél egy kisgyermek a legváratlanabb dolgokban képes bármi úja csinálni.... én azt nem értem, hogy a férjed miért azt mondja, hogy felfújtad a dolgot, és miért nem azt hogy jobb hogy inkább potyára vittétek a dokihoz és semmi baja, mintha nem viszitek és baja van. Szerintem neki is így kellett volna gondolkodni, h jól van leesett, de bevisszük hogy nézzen rá egy orvos is. Beszéljétek meg, de ne kiabálással! Sok szerencsét!
2009. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
férjed támadással védekezik, mint a legtöbb férfi. Tudja ő, hogy bajt csinált és tök ciki neki meg furdalja a lelkiismeret, hogy ha vele van a kicsi, mindig van valami! Ezért reagált így. Azért mondta hogy ne fújd fel annyira az esést, hogy próbálja kisebbé tenni a balesetet, mintha meg sem történt volna, gyorsan felejtsük el, kicsit leporoljuk a babát és ennyi. Nem a gyerek esetleges komoly baja lengett a szeme előtt, hanem az hogy megint bénázott...helytelen a viselkedése, a te reakciód volt ösztönös, persze hogy ordítottál. De békülj ki vele, biztos nem tudatos ez a nemodafigyelés. Nem akarhat ártani neki. Ez a balhé csak felnyitotta a szemét és legközelebb éberebb lesz.
2009. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
én nem tudom, de ezek a pasik olyan bénák. az én férjem sem bír normálisan vigyázni a gyerekre! nem is szívesen hagyom rá.
2009. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát biztos hogy én is nagyon pipa lettem volna rá ha akárhányszor ott hagyom mindig történik valami a gyerekkel...probald megbeszelni vele értelmesen h.figyeljen kicsit jobban ha vele van
2009. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!