Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomot uborkát hogyan...

Paradicsomot uborkát hogyan kell lefagyasztani a babának?

Figyelt kérdés
Itt olvastam, hogy valaki a gyümölcsöket folpakba csavarja adagonként és úgy zacskózza. Lehet így a nyers patadicsomot, ubit is. Meg kell hámozni ezeket?
2009. aug. 9. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyersen ilyeneket nem jó fagyasztani, mert sok benne a víz, csak trutyi lesz, ha felolvasztod...

Inkább hámozd meg, magozd ki, főzd meg, paszírozd át, turmixold és úgy tedd adagonként el (jégkockatartóba)

De amúgy pont ez a kettő egész éveben beszerezhető, szerintem felesleges szórakozni vele...

(én pl soha nem adtam uborkát a lányomnak, paradicsomot is igen ritkán...)14 hós

2009. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom meg hisztizik a paradicsomért, rengeteget kap most szezonba. Fagyasztani szerintem hámozva-magozva turmixolva érdemes, én legalábbis úgy csináltam.

Uborkát nem tudom hogy lehetne a babáknak.

2009. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én simán, nagyobb darabokba vágva és vékonyra szeletelve is fagyasztottam le uborkát. hagyom felengedni magától, főzve adom a babámnak,mi pedig rendesen salátának esszük.
2009. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!