Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol aludjon a kislányom?

Hol aludjon a kislányom?

Figyelt kérdés
Új házba költözünk egy éves a kislányom aludhat már a saját szobájában vagy míg megszokja az új helyet aludjon velünk.
2009. aug. 9. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem alhat a saját szobájában.

Jobban megszokja, ha az új helyen új helye van.

Ha nem viseli jól, inkább te menj be 20-szor éjjel.

Csinálj neki nagyon szimpi szobát, szép szőnyeget, frappánsan helyezd el a játékokat, esetleg egy szép baldachin, érd el, hogy nagyon jól érezze ott magát, esetleg mesefigurák a falra.

Azt írod, házba költöztök, nem lakásba, akkor gondolom van kert. Fáraszd le és akkor pikk-pakk beájul a saját kis kuckójába. Könnyebb szerintem ennyi idősen külön szoktatni, mint másfél év múlva.


Sok szerencsét!

2009. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, még valami.

Egyébként én a gyerekeken azt vettem észre, hogy az új hely inkább izgatja, nem rémül meg tőle.

Sok az újdonság, felfedezni való.

Mi is költöztünk az akkor másfél éves fiunkkal (1 éve), és jó egy hétig elvolt a hely felfedezésével:)


Első

2009. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én külön szobába tenném, de vele aludnék egy szobában 1-2éjszakát. És ha látod, hogy nem fél, nincs baj, magára hagyhatod.
2009. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én külön tenném mindenképp és nem is aludnék vele. Ha kell akkor inkább menj majd át hozzá többször, de jobb ha megszokja minnél hamarobb hogy egyedül kell aludni.
2009. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kérdésből nem derül ki hogy eddig külön aludt-e, ha igen akkor mindenképp, ha nem akkor meg itt az ideje és ez egy jó alkalom, hogy a külön szobájába aludjon.
2009. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!