Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor használhatom ugyan azt...

Mikor használhatom ugyan azt a tusfürdőt a gyermekemnek amit mi is használunk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát miért nem ti használtok babatusfürdőt?Nem ajánlatos a felnőtt tusfürdőt gyereknek használni,mert más az összetevője!És a gyerekbőre sokkal érzékenyebb,mint egy felnőtté,azért se lenne ajánlatos a használatuk!:)

2009. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyent használtok???


Mi felnőtteknek valót használunk, de nem jut eszembe a babámon kipróbálni.

16 hónapos, és megmondom őszintén, hogy csak Baba habfürdőt használunk, a vízbe cseppentem, és a bőrét nem dörgölöm be semmi tusfürdő félével.

Ekcémás, és ha előjön az ekcémája, akkor pedig a gyógyszertári fürdetőt használom rajta.


Bár nem írtad mennyi idős a gyereked, de van külön junior tusfürdő is, ami "enyhébb" mint a felnőtteké.

2009. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én néha ha a mi baba gyümölcs illatú tusfürdő akad a kezembe azzal fürdetem semmi baja tőle!

1 éves

Hiszen az egész családnak hirdeti a reklám!

2009. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyéves kor utàn nyugodtan,bàr mi is ugy vagyunk hogy àttértünk a gyerek fürdetökre:)
2009. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!