Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » STM gyerekülésről vélemények?

STM gyerekülésről vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Biztonságos, megéri megvenni?


2009. aug. 8. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

STM gyerekülés:◦9-36 kg-ig (kb. 8 hótól -12 éves korig) használható kombinált ülés

◦Könnyű rögzítés az autóba.


◦Fekvõpozícióba menet közben is dönthető.

◦Fekvőpozícióba átalakítás után (kb. 3 évtől) is dönthető.


◦Menetiránnyal egyezõen rögzíthetõ.

◦Energiaelnyelõ vállpárnák.

◦Ágyékvédõ csatpárna.

◦Erõteljes oldal-, csípõ- és fejvédelem.

◦Szellõzõrendszer a háttámlán.

◦5 pontos öv központi övfeszítõvel.

◦Több fokozatban állítható fejvédõ magasság.

◦Az övet optimális helyzetben tartja az övvezetõ.

◦Huzata levehetõ, 30 fokon mosható.


◦15 kg feletti használat esetén javasolt az Energiaelnyelő pánt alkalmazása. A lassuláskor fellépő hatóerőt jobban elosztja, nagyobb felületeten fogja meg a felsőtestet, kevésbé vág be az öv.

De szerintem 50-60 ezer forintért nem éri megvenni.

Ajánlom: Baby Design, Top Rider, Pierre Cardin, Graco, Osann (sokkal olcsóbbak és ugyanolyan jók is)

2009. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

azt hagyjuk inkább, h 1 top rider, v pierre cardin mennyire jó. kínai gagyi, semmit nem érnek...


nekünk pontosan ez az ülésünk van, én is tőlük vettem, teszveszen.

tesztgyőztes ülés, a fiam imádja. a hordozóban nem maradt meg, ebben képes 2-3 órát aludni, ha ébren van, akkor is nézelődik és játszik.

az ülés tul. képpen a recaro young soprt, ami min. ára 74500 ft. a recarot is az stm gyártja, csak erre más huzatot teznek, ezért olcsóbb.

simán megér ennyi pénzt, főleg, mivel nem 60ezerért veszed meg, hanem jóval olcsóbban, mi 15000et spóroltunk speciel. 45000ért pedig nevetséges az ára.

csak ajánlani tudom, teljesen korrekt az ülés.

2009. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg ne vedd a Pierre Cardin,Ossan,Top Rider üléseket!Sz*rt se érbek.Az STM a Recaro "kistestvére".Csak a huzata más színű,de ugyanaz a technológia(vagyi egy maximálisan megbízható,profi ülésről van szó).Nem tudom mekkora a babád,de én biztos,h nem vennék 9-36 kg használható ülést.Nem véletlen,h három kategória van(ülések között,a hordozót nem nézem)ami valóban kényelmes lehet(a mellett,h biztonságos is!):0-18 kg,9-18 kg,18-36 kg.A többi,nagyobb súlyhatárt átölelő ülés pont olyan,mint a 4 évszakos gumi...többet ér,mint ha nem lenne,de a maximális biztonságot nem szolgálja.
2009. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!BOCS,rosszul írtam:OSANN helyesen.Na,ez aztán egy neve nincs gagyi sz*r!
2009. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!