Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, hogy viseli a párja a...

Kinek, hogy viseli a párja a pár hónapos baba nyüglődéseit és az éjszakai nem alvásokat?

Figyelt kérdés
Csak az enyém ennyire hisztis?Pedig megpróbálok sokat törődni az Ő lelki világával is,de néha nagyon kiborulok,hogy hisztisebb a pár hetes babánknál...
2009. aug. 8. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj,de a párod,hogy viseli????

Teljesen kiakadtan a kérdéseden.

Talán Ő volt terhes,Ő változott át teljesen testileg lelkileg?Ő is szülte meg azt a gyereket?

És felkel hozzá éjszaka dajkálni?És nappal?

Ő hogyan törődik a Te lelkivilágoddal?Segít a háztartásban mindenben?Főz,mos takarít?Pátyolgat nehogy depis legyél?

Ha erre mind igen,akkor rendes párod van.

Ha nem,akkor egy egosita disznó,már bocs.

2009. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hááááááát nem tudom.Néha az enyém fel sem ébredt:)De volt amikor fél éjjel dajkálta ,mert én már kész voltam, az éjszakai "műszaktól".Nem volt soha ideges emiatt.Talán " féltékeny" a kicsire,hiszen ővé most a vezető szerep,vagy nem tudom.Szerencsére nálunk legalább apa nem hisztizett:)
2009. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Igaza van az első válaszolónak.Egyébként az én párom jol viseli,de szerencsére jóó babát hozott neki a gólya.De ahol tud segít.Bár északa sosem kelt még fel hozzá,nem is szeretném,nem is várom el tőle,fél 4 kor kell,aludjon csak.De másban kiveszi a részét.Van hogy látom,hogy nemtud mit kezdeni vele amikor nyűgös,de már ezen is javított.De nagyon nem örülnék ha még a párom hisztijével is nekem kéne foglalkoznom.De nyugodt tipus,jol visel minden terhet.
2009. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja még annyit,az utólsóvagyok,hogy benne volt a papírba írva,hogy egy baba bizony ezzel IS jár,és nem az apróbetüs résznél van.Bizony sírnak,még éjjel is,és nyügösek,még éjjel is.és még sorolhatnám.De elöbb utóbb reméljük megszokja ő is.
2009. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy ki lehet venni egy hét betegszabit a munkahelyen, és át lehet vállalni a gyereket. te meg azt fogod csinálni, amit most ő. hisztizel a nyakában mindenért, mert éppen fordulnia kellett egyet, mikor a gyrek felébredt!

Hagyd egyedül napközben a gyerekkel, menj el bevásárolni, ügyintézni, stb. Aztán meglátja, hogy ez nem hobbi, hogy a gyerekkel foglalkozol és nem vele naphosszat. ettől csak észreveszi magát egy kicsit!

2009. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Mindig csak azt mondom,"férfiaaaaaak". :)

Az én párom is kicsit nyűgös,de nem központi probléma nála.Kisfiunk most fogzik,bizony van,hogy fél óránként felsír szegényem,emiatt nem sokat alszom.Igen,alszom...mert apa nem gyakran veszi észre,ha a kicsi felébred.Ha pedig mégis,gyorsan "lehűtöm",hogy hagyja már a siránkozást,aztán belátja,hogy nincs nagy tragédia.

A férfiak amúgy is hajlamosak arra,hogy ápolgatni kelljen őket,ha úgy adódik.Ha a párom beteg,na...akkor mint egy kisgyerek :) gyámolítgatni kell,ha én betegszem meg,próbálom úgy is megállni a helyem.Ez van.

2009. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van a párommal, egy angyal . És egy kisördög a lányunk, ugyanis 4 hónapos kora óta nem alszik éjszaka, van hogy óránként fent van. Amikor már nagyon kiborulok a nemalvásoktól, akkor apa alszik vele, és ő kel fel hozzá, és soha egy szava sincs. Imádja a lányát, és bármit megtesz neki. Ha napközben hisztizik a kisasszony, akkor is képes lefoglalni. Mindenben kiveszi a részét, imádom is érte!!:)
2009. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!