Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor növik ki az ölben...

Mikor növik ki az ölben ringatást? 14hós, és már nem kényelmes neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
6hónapja ringatjuk,mert azóta tud mászi,és felállni,és nem hajlandó azóta aludni,addig nem volt baj.,csakhogy már meg ki akar ugrani a kezemből,mellébújás nem használ,mert elmászik,kiságyba feláll.és ordít,a mi ágyunkról leugrik fejjel!tanácstalan vagyo,légyszi írjatok v.mi hatásos módszert.Sírni is próbáltam hagyni,de fuldoklásig sír..ezért már megvárom míg nagyon álmos,ésszinte beájul,de addig olyan nyűgös.
2009. aug. 8. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Babakocsiban ringatás, cumi.

2009. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden segédeszköz, amit használsz az elaltatáshoz, csak kárára válik a babának, mert mindig és egyre jobban igényelni fogja. Elkezdheted most tologatni babakocsiban, de tuti, hogy 1 hónap mulva már 1 órát kell tologatnod, és nem fog elaludni.

A tanácsom, ami nálunk is bevált, hogy tanítsd meg egyedül elaludni. Sírással jár, de ha követed az instrukciókat és következetes vagy, 4 nap alatt javulás látható, és 1 hét alatt elérheted, hogy sírás nélkül egyedül elaludjon a saját kiságyában. VElünk így történt, melegen ajánlom a módszert, ha már mással nem jutsz eredményre!

(Két könyvem is van, ha írsz privit, elküldhetem )

2009. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!


Bár nem én vagyok a kérdező, de az elalvással, illetve az ölben ringatással nekünk is gondunk van.

A módszer amit ajánlani tudsz az kisebb babáknál is beválik?

2009. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyet értek a második válaszolóval.Én is kb 6hónapig ezt csináltam és egyre rosszabb volt,mert mindig túlprodukálta magát.Ha sikerült is elaltatnom,kb fél óra volt,se nem pihent se nem lett jobb,csak rosszabb.Egy hét volt a kemény mikor vállunkon elsimiztük és beraktuk a helyére.Volt nagy ordítás nyugtatgattuk,nem hagytuk magára csak pár percre.Kb 3nap után rájött most ez lesz.Mai napig bepróbálkozik, de erősnek kell lenni különben vissza esik és újból csak kínlódhatunk vele.Nekünk segített az aludj jól gyermekem könyv,meg kicsit a suttogó is.Vannak jó ötletek benne,de az első az ami sikeresebb.

2009. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!