Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DIPERTE oltás után hány napig...

DIPERTE oltás után hány napig normális a láz? Mivel borogassam a kis popóját?

Figyelt kérdés
5 hónapos baba, már 3. napja van hőemelkedése, estére láza.
2009. aug. 8. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
popóját? miért? kb 3 nap. hideg vízzel borogasd.
2009. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A popsi piros és bekeményedett.
2009. aug. 8. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
ezzel most azt akarod mondani, h oda kapta a baba a szurit? hát az nem semmi. én ilyet még nem is hallottam. a fiam 15 hónapos lesz, csak a combjába szúrják. érdekes dolgok ezek azért...
2009. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én babám már a harmadikat kapta és itt popsiba adják (állítólag combba jobban fáj). Mit mondtok a lázra??? Igazából ez aggaszt!
2009. aug. 8. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kb 3 nap, addig ok. holnapra elémletileg már nem kéne lennie. ha mégis, akkor azért hétfőn vidd vissza a dokihoz.
2009. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. aug. 8. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam hogy oltás után 12-24órával belázasodhat, ami 24-48órán keresztül tarthat. Ha ez idő alatt nem múlik el, akkor orvoshoz kell vinni. Persze otthon hűtőfürdő és kúp. A popsit hidegvizes textilpelussal szokták masszírozni, többször naponta. Óvatosan rányomva az óramutató irányával megegyezően.
2009. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!