Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája sem szereti az...

Más babája sem szereti az orrszívást?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos, kézi orrszívót használok, de mindig úgy üvölt az a pár perc alatt amíg szívom az orrát. Néha már totál lelkiismeretfurdalásom van. Utána elég hamar megnyugszik, amúgy pedig vidám, nevet, beszélget, tehát semmi gond.

De ez a napi egyszeri orrszívás minidg ilyen szenvedés. Nálatok is?


2009. aug. 8. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordul, de inkább attól, hogy lefogom a kis fejét, amíg szívom a nóziját. Nem igazán szeretik a babák, ha korlátozzák őket a mozgásban...
2009. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát az én kislányom "szereti".

Az első pár alkalommal sírt, de amióta rájött hogy jó utána, azóta csak néz engem amíg szívom az orrát, még lefogni sem kell. Ha végeztem közlöm vele és vigyorog egy nagyot. Viszont a fültörlést utálja!!! Akár piszkálóval akár törölközővel próbálom, rángatja a fejét és visít :o)

Hasra szoktam tenni, lefogom a fejét és tisztítom a fülét.

2009. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs oda az orrszívásért, de engedi. Most jön a foga, és nála ez orrtrutyiban is megmutatkozik, így minden nap használom, van, hogy többször, amúgy csak fülpiszkával szoktam kivadászni, mert a mindennapos orrszívás nagyon kiszárítja az orrnyálkahártyát! A fülpiszkát viszont utálja! Az orrszívót mi porszívóval használjuk, és most már érzi, hogy utána jobb, nagyon megdícsérem, ha ügyes volt. Egyébként pedig közben azzal van elfoglalva, hogy túlsikítsa a készüléket, tehát mondjuk a szomszédok azt hihetik, hogy legalább agyon próbáljuk ütni, és a porszívózajjal próbáljuk leplezni...
2009. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hónapos, de " szereti " ha szívom az orrát. Porszívós orrszívót használunk, pedig minden nap le kell szívni neki. Amíg eleinte lefogtam a fejét azt nagyon nem szerette, de rájöttem hogy nem is kell lefogni mert nem rángatja, biztosan rájött hogy utána sokkal jobban kap levegőt :-).
2009. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Jo nektek, hogy szereti. Az én tündérem még nem jött rá, hogy utána jobb. Remélem rá fog....

12.37es: ezen jót mosolyogtam:))

2009. aug. 8. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi orrszívó-porszívót használunk,

1hónapos a kislányom és végig neveti az egészet:))

Szereti!

2009. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A porszívós orrszívó jobb, mint a kézi, kíméleesebb. A kézi olyan, mintha az agyát akarnád leszippantani. Ezt anyukám mesélte, hogy nagyon utáltam, és kipróbálta, hogy miért. Onnantól zsepit rakott az orromra, és szájjal szívta. Még akkoriban nem volt porszívós megoldás.
2009. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A porszívóssal csak az a gond, hogy nekem egy 10 éves takarítógép-porszívóm van, és irtó nagy a hangja, nem hiszem hogy a fiam díjazná.... sajnos.
2009. aug. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!