Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek tényleg "hülye" játékok?...

Ezek tényleg "hülye" játékok? A férjem szerint igen.

Figyelt kérdés

mert én megengedem, hogy a wcpapirt teljesen letekerje, és darabokra szedje, a dobozos zsebkendőből egyenként kiszedje a zsepiket, az vizesflakonokkal gurigázzon...

10 és fél hónapos, és a rengeteg játék nem érdekli.


2009. aug. 8. 10:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. akkor a wc papir kizárva. most tettem le aludni, és ahogy a lakást nézem: csatatér. nemrég tanult meg mászni, és hát ismerkedik a nemjáték dolgokkal is.
2009. aug. 8. 15:51
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a konyhában főzök, stb, igenis eljátszik az edényekkel, és én megengedem neki, hogy kipakoljon, mert a fiam még 4-5 évesen is szivesen "főzött" velem. A törlőkendőt a lányom is előszerettel szedi ki. Meg minden olyat, amit nem szabad, azaz nem játék. Ha nincs időm utána rohangálni, és minden egyes dolgot kivenni a kezéből azzal indokkal, hogy ezt nem szabad, ez nem játék, akkor eljátszik azzal is, hogy pl, pakol a szekrényből, vagy szétszed egy ujságot. Még mindig jobb, mintha a virágföldet górná ki a virág alól.

Ő igy fedezi fel a világot, és én, addig amig lehet, hagyom.

2009. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
én is pakoltam, mégsem tettem 20 évesen is. nekik ezek nem játékok, hanem a felfedezés részei. mert 1 baba képzeljétek ezzel fedezi fel a világot, nem a sok műanyag játékkal, amit megveszünk nekik. természetes dolog, h ezekkel játszanak. és igen. én írtam, h van kezem, h elpakoljak utána. mi mást kellene tennem? ezért vagyok itthon vele, h megtanítsak neki mindent. mi micsoda, mire való. de ez nem úgy megy, h elmondom, hanem, h ő megtapasztalja, h mi az a fedő, a fakanál, stb.
2009. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen...sajnos ezért van a sok neveletlen, értetlen gyerek mert a szüleik nem tanítják meg nekik hogy mit szabad és mit nem. És ezt most nem a kérdezőre mondom, csak a kérdésekből ez látszik. Nem is kell tanítani a gyereket semmire, minek... úgy jönnek ki a pociból hogy mindent tudnak.
2009. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Neveletlen gyerekek? mert amikor az anyjának dolga van , nem utána ugrál, és cibál ki mindent a kezéből, hogy nem szabad? Egy 10-12 hónapos gyerek igy nem romlik még el, és nem lesz neveletlen.
2009. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!