Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek tényleg "hülye" játékok?...

Ezek tényleg "hülye" játékok? A férjem szerint igen.

Figyelt kérdés

mert én megengedem, hogy a wcpapirt teljesen letekerje, és darabokra szedje, a dobozos zsebkendőből egyenként kiszedje a zsepiket, az vizesflakonokkal gurigázzon...

10 és fél hónapos, és a rengeteg játék nem érdekli.


2009. aug. 8. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A vizesflakonnal gurigázni ellen semmi kifogásom, de a másik kettő...

Arra az egyre mindíg figyeltem, hogy tudja mi a játékszer és mi a lakás része. Így azt fogja gondolni, hogy minden játékszer, mindent szétszedhet. A pazarlásról és rendetlenségről nem is beszélve.

Ez az én véleményem.

2009. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
júúúj, ha jól belegondolok, milyen igazad van. de olyan cuki.
2009. aug. 8. 10:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Nálunk is az ásványvizes flakon a sláger meg a bébiétel kupak, a szabócenti, a kábeltakaró cső(IKEA)...

Ezek bizonyára sokkal izgalmasabb dolgok, mint azt a férjed elképzelhetné.:)

A gyerekek másképp látják a világot.Az enyémnek nem kellenek az iszonyú drágán vásárolt Fisher Price kütyük, illetve kb. 5 másodpercig kötik le.

Az én férjem mindig rácsodálkozik a napi slágerre, de megérti...

2009. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Őszintén szólva én sem engedem a gyerekemnek, hogy ilyet csináljon. Mert így azt hiszi, hogy minden játék. A vizes flakon az ok, azzal nincs is baj, de a wc papír letekerése... nem fogja majd tudni, hogy mik a játékok és konyhaszekrényből is ki fogja pakolni az edényeket és minden mást. Persze te tudod, csak a véleményemet írtam le neked :)
2009. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
az én fiam is kiszedi az edényeket. miért ne szedhetné? nincs kezem, h visszarakjam? érdekes dolog ez. engem ez egyáltalán nem zavar. a wc papírt én sem sengedem letekerni, de a szemeteszsákot pl. igen, azt 1 pillanat alatt visszatekerem és kész.
2009. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Még csak az kéne, hogy a drága wc papírt letekergesse, meg esetlegesen megegye ez igaz a zsbkendőre is. Gondolom nem szeretnéd, ha a pénzed csak wc papírra menne el, "mert olyan aranyos". Meg azért tudja mi a játék, mi nem!
2009. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A pazarlást én se nagyon hagytam, de néha inkább a wc papírt tekerje le, minthogy vizesen kiszálljak a kádból :) szerencsére 1 -2 tekercs után vége lett. A flakonok, edények nálunk ma is játékok, ha van kedve "főzicskézni". Utána elpakolok (3 éves) :)
2009. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk ez a wc papír dolog érdekes, azt nem engedném, de nálunk is az üdítős palack a sláger. Én azt sem engedném, hogy a konyhaszekrényből kipakoljon. Az nem játék, hanem fazék. Majd aztán 2 év múlva meg írtok, hogy mindent kipakol, összetör, elrak. Naná, mert megengeditek neki. Ha mindenképpen tépkednivaló kedve van, akkor újságpapírt szoktam neki adni, annak mindegy. Önmagában nem rossz dolog a tépkedés, mert nagyon jól fejleszti a kézügyességet, de ne a wc papírt tépkedje, kicsit drága játék.
2009. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, ti milyen extracsudadrága wc papírt használhattok...Én csak azért nem hagyom, mert megeszi...
2009. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Az első válasz rövid, tömör és igaz. A gyereknek már elejétől tudni kell, mi a játék és mi nem az. igen, mi azért vagyunk, hogy elpakoljunk utána (?), bár ha mindig ezt tesszük, akkor majd 20 évesen is pakolhatunk utána. Én a cumisüveggel sem engedem játszani, mert az edény (és mert rá van írva a tájékoztatóra, hogy ha állandóan a szájában lóg, akkor fogszuvasodása lehet). Persze aranyos a baba, de akkor is aranyos, ha épp nem használati tárgyakat tépked, nyúzgál, hanem pl. kidobni való határidőnaplót, naptárt, füzetlepot, rajzpapírt.
2009. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!