Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azokkal a kismamákkal akik...

Azokkal a kismamákkal akik nem adtak pénzt a dokinak a szülésnél hogyan bánik a vizsgálatok alatt velük?

Figyelt kérdés
Én nem adtam és egyre taplóbb. Pedig a szülés előtt Ő volt a vaj a kenyéren.
2009. aug. 8. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

én sem adtam, pedig sokszor jött míg bent voltam a kórházban, épp csak a zsebét ki nem húzta, hogy "-hé, és a pénz? -gusztustalan volt.

Utána én csak a 6 hetes vizsgálatra mentem vissza hozzá, többször szerencsére nem kellett, akkor buta volt, de kit érdekel?! Aznap mikor szültem, még 3 szülése volt az enyémen kívül, mind saját beteg, mind császár. 50.000/fő. a 150.000 legyen elég neki egy napra!!!!

Ha neked sokszor kell menned, egyszerűen válts orvost! Semmi hátrányod nem lesz belőle, sőt esetleg jobban figyel rád, mert ő még nem sértődött meg :)!

2009. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én sem adtam, ügyeletesnél szültem császárral. egyedül engem látogatott meg az "orvosom", a szobatársaimat, akik pénzelték a dokikat, hozzájuk senki nem jött. 6 hetes kontrollnál sem adtam, mégis hívott rákszűrésre, és ha bármi van, felhívhatom. igaz, ez egy nagyon kedves, fiatal doktornő ...
2009. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!