Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009. 03. -ban szültek, hogy...

2009. 03. -ban szültek, hogy van a babátok? Hány kg? hány cm? Mit tud már? Született baba a SOTE II. -ön?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a lányom március 22-én született. 7kg 30 dkg és 66 cm /kedden mértük/. Sokat beszélget, most éppen morgás a divat nálunk. Kb. 2-3 hete kacag is nagyokat ha vmi nagyon tetszik neki. Hátáról hasra fordul de a kezecskéje van még hogy alul marad, hátáról még talán 1x vagy 2x fordult meg, szerintem az csak véletlen lehetett. Egész nap eszi a kezét és amit ér a szájába veszi.

Ennyi jutott hirtelen eszembe, boldog babázást :)

2009. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Március 29-én született.8kiló és 20 deka.Szeretne álldogálni,de még csak forgolódik.A szája neki is folyton tele van,ja és eszméletlen sok a nyála.Naponta minimum ötször öltöztetem át,mert derékig nyálka.
2009. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én fiam 7800gr és 67 cm,nálunk oldalra fordulás megy és a hasról hátra kb.4 szer sikerült.Nyáladzás az nálunk is nagy üzembe megy:)
2009. aug. 8. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:

kisfiam márc. 19-én született, most 7600g és 67 cm. mi is nagyon nyáladzunk, gügyörészik, felfedezte, hogy tud nagyokat sikongatni, párszor hallottunk kacagni. nagyon érdeklődik a külvilág felé. és egyfolytában vigyorog.

csak oldalra fordulgat, még az átfordulás nem megy, de nem erőltetjük. szerencsére még anyatejes, így csak néha gyümi levet kap plusszban.

jó babázást

2009. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hü,milyen méretüek már a babáitok!..

nekem márc.16.-án szül.a kisfiam,most 6460 g és 65 cm .remélem nem jelent rosszat,hogy ö ezekszerint le van egy kicsit maradva.már ami a paramétereit illeti.

amúgy még hál'istennek anyatejes,csak gyümlevet kóstolt eddig,ö is tiszta nyál folyton,és ha leteszem,pillanatokon belül hason van és magyaráz.

Neked hogy van a babád,mekkora?

2009. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocs,csak most látom,kommentben már írtad.

örömteli babázást!

2009. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem nem fogadja el a gyümölcslevet,anyatejes Ő is.Milyen gyümölcslét adtok neki?
2009. aug. 9. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: almalét, őszibaracklét, illetve üveges szőlőlét adok neki.
2009. aug. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!