Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet bölcsibe adni a babát?

Figyelt kérdés
Igaz hogy néhány hónapos korban elő kell jegyeztetni akkora a túljelentkezés?
2008. máj. 20. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
Hát ha valakinek ennyire fontos a munkaheje,szakmájy,az ne szüljön gyereket,mert a késöbbiekben is kevés if´deje lessz a gyerekre a fontos,e´s menö szakmája melett.Már bocsika,nyugodtan lehet lepontozni,de ez az én véleményem.
2008. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jó dolog a bölcsi, nálunk azt javasolják, hogy egy éves kor után adjuk be, de az én kisfiam 10 hónapos korától jár. És szeret járni, szakemberek foglalkoznak vele, és sokat fejlődik. Ez nem azt jelenti, hogy mi nem szeretjük, hanem azt, hogy megpróbálunk megadni neki mindent, amit lehet. Minden szülő maga dönti el, mi a legjobb a gyerekének. Nagyon sok olyan szülőt ismerek, akik otthon vannak a gyerekkel 3 évet, és idegbeteg lesz a gyerek, mert az anyuka is az az otthonléttől. És ismerek sok, az előző rendszerben féléves kortól bölcsisként felnőtt gyereket, és teljesen normálisak, szeretik és tisztelik a szüleiket.
2008. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%

Sztem tök jó, hogy nálunk 3 évet itthon lehet maradni. Spanyolországban bizony 6 hetet adnak csak... bár az is igaz, hogy ott a bölcsi nem olyan zsúfolt, mint nálunk.

Nálunk is volt várólista, idén megszűnt. Meg kell kérdezni a bölcsiben.

2008. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!