Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen etetőszéke...

Van valakinek ilyen etetőszéke? Véleményeket irnátok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 22:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2009. aug. 7. 22:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát figyi. még csak nem is láttam ilyet, de a leírása teljesen rendben van, a célnak megfelel, és rohadt olcsó. szóval szerintem vegyétek meg:)
2009. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ja! és még annyit, h nekünk ilyesmi van:


[link]


és rámálom takarítani. szóval ha ennyi tapasztalattal vennék széket, a lehető legegyszerűbbet venném meg. amit nem 2 óra dzsuvázni, és még így sem érem el a legkisebb zugokat, pedig ráférne:)

2009. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt vettem, igaz olcsóbban akciósan egy Miskolci üzletben. 13.000.-


Ugyan az amit te néztél csak más a neve s az üléshuzata.

EGy sima etetőszk, össze lehet csukni lapra, tálcát míg sovány a baba beljebb lehet tolni, ha kövérebb akkor kiljebb.

Célnak megfelel, könnyen tisztítható.

2009. aug. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kriszta66 ***** válasza:
100%
Szerintem meg a fa jobb mert késöbb át lehet alakitani széké és asztalá.
2009. aug. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 08:47-el. Nekünk is az a fajta fa etetőszékünk volt, amiből később aztalt és széket lehetett csinálni. Stabilan állt, még akkor sem borult föl, amikor a lánykám egyszer felállt benne. Amikor kezdett önállósodni, akkor szétszedtük és kényelmesen ehetett benne egyedül, nem kellett állandóan lesben állni mellette. Rajzolgatni, festegetni is lehetett rajta. Könnyen tisztítható, a párnácskákat csak leveszed és kimosod gépben.
2009. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és a fát mennyire lehet takaritani?vannak kételyeim ez ügynben.
2009. aug. 9. 12:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon egyszerű a takarítása, Ha csak kicsi a kosz, akkor vizes rongy, ha nagyobb a gáz, akkor akár a fürdőkádban is lezuhizhatod. Nincsenek eldugott részek, ki- és beszögellések, csak derékszögek. Nekem textilpárna volt rajta, de eredetileg lemosható anyaggal volt bevonva. Csak szerintem az túl rideg volt (mint minden etetőszéken...)és és varrtam rá több huzatot, így tutam cserélni. Ha jó előkéje van a manónak, akkor inkább csak a karfát kell puceválni, mert azt tapogatja össze mancsos kézzel...
2009. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy stílusában ilyen, Brevi márkáju van, én meg vagyok vele elégedve.
2009. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szia

Nekünk ilyen van itthon: [link]


Nagyon szuper, mi nagyon szeretjük, most már (17 hónaops a fiam) le van engedve a földhöz és egyedül ül bele meg száll ki és fotelnek is használja. Ha együtt eszünk leveszem a tálcát és az asztalhoz tolom a széket, ha egyedül eszik, akkor a tálcát teszem elé. Ebben rajzol , gyurmázik stb.

A mamánál hasonló van mint amit kinéztél, de nm dönthető a hátámlája. Azt is szeretjük, de azt nem tudjuk annyi mindenre használni. Az tényleg csak etetőszék.

2009. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!