Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdeted a babád?

Mivel fürdeted a babád?

Figyelt kérdés

Simán csupaszon kézzel?

Vagy mosdókesztyűvel?

Vagy szivaccsal? Luffaszivaccal, sima fürdőszivaccsal vagy tengeri szivaccsal?

És mekkora a babád, illetve mióta használod ezt az eszközt?


2009. aug. 7. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
próbálj meg kicsit normálisabban kérdezni, meg esetleg engedd el a fantáziádat, h 1 babát mivel lehet szórakoztatni. a heeee????-t meg hagyd meg annak, aki kíváncsi rá.
2009. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

off:

Kedves Lepontozóművész!

Szeretném felhívni a figyelmedet,hogy itt nem az IQ-dat kell %-ban megadni,hanem az egyéni véleményeket pontozni.A kérdező arra volt kíváncsi,hogy ki hogyan csinálja,tehát nincs jó vagy rossz válasz,csak sima véleménymegosztások.Üdv:Egy válaszoló

2009. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
A heee?-t egy vicces heee?-nek szántam. Sajnálom, ha világmegbántottja sértésnek vette.
2009. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
jó lenne ha nem velem kötöszködnél, ha szar napod van, v alapból egy tirpák vagy, akkor ahogy írtam, azzal oszd ezt meg, aki vevő rá, én sajna nem vagyok az. és kíváncsi sem a primitív megjegyzéseidre. értjük egymást????
2009. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát nem gondoltam volna hogy ezzel a kérdéssel is vitát szítok...

Amúgy utálom, ha itt vadalkoztok. Kressetek egy privi chet vonalat, és ott lehet anyázni...

Ez nem arra való!

Köszönöm mindenkinek a választ-aki értelmesen tudott válaszolni. Meglepődtem, hogy szinte mindenki kézzel fürdeti a babáját:-)

Lányom 14 hós, most vettem egy tengeri szivacsot, mert jön a kistesó, nagylány apáé lesz , és azt mondta, szívesebben fürdeti szivaccsal, mint kézzel.

Amúgy szerintem is egyszerűbb:-)

És igen, fura, hogy szinte minden válasz 53%-os... :-))VAlakinek tényleg ennyi az IQ-ja:-))

2009. aug. 8. 12:50
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát, sajnállak, 11:04-es! Amúgy mindenkit felpontoztam...
2009. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!