Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csinál ilyet?

Más babája is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Csak ordit és ordit nem tudom mi lehet vele. Nem éhes, nem szomjas, tisztába van, nincs melege, nem fázik. Mielőtt elalszik általában akkor csinálja, létezik hogy azért mert nagyon el van fáradva? Különben 1 hónapos, de annyira ordit hogy sehogy sem jó neki, se kézben, se kocsiban, se az ágyban.
2009. aug. 7. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt a kérdést néhány hónapja én is feltettem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Azóta már, mint írtam is kommentben jobb a helyzet. Már egyéves. Azt a fajta iszonyatos üvöltést szerencsére már régen nem csinálja. De nyöszörögni, hüppögni még mindig szokott. Sose jöttem rá, hogy mi baja volt az alvással...


De a tapasztalataim alapján ennyit mondhatok vigasztalásul:

KI FOGJA NŐNI:))))

2009. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan, hogy túl fáradt ahhoz, hogy aludjon. Talán abban a Suttogó könyvben is ajánlja, hogy érdemes elcsípni a megfelelő pillanatot, és akkor kezdeni altatni, mert aztán átbillen a ló tulsó oldalára. De erre is jó a napirend, majd mikor már legalább tudod, hogy mi a baja, maximum nem tudsz rajta segíteni.
2009. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is csinálta.Szerintem a fáradtságtól volt.Ugyanis egész kicsi kora óta úgy aludt,hogy délután 4től már nem.És az esti fürdetés meg 8körül volt.Én annyit tudtam tenni,hogy előrébb hoztam 6ra a esti "rutint".Így fokozatosan "kinőtte".Meg nekem nagyon hasfájós is volt.Nem volt elég hogy fáradt,de csak kézben volt hajlandó elaludni.Most már 9hónapos,és újra kezdtük(2hónapja)fokozatosan kitolni a fürdést...és már emiatt nem sír,most a foga jön.Csak hogy ne legyen már olyan könnyű :-)
2009. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik lányom 2 hónapos korában fürdés és kaja után szépen elaludt, aztán pontban 8-kor felébredt és 10-ig szinte végig ordított. Nem fájt a hasa, pelus rendben volt, a következő adag kaját 10-nél előbb nem fogadta el, tehát éhes sem volt. Valószínűleg a fáradstág volt az oka, nem önszántából riadt fel mindig épp abban az időpontban. Kb. 2 hétig tartott (a végén már én is ott sírtam vele a szobában a tehetetlenségtől), aztán ahogy kialakult a napirendje, elmaradt az esti sírás és vele együtt a 10 órás etetés is.
2009. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Régebben" volt ilyen nálunk is (3-4 hete) és most is van két napja, de csak este jön rá a zizi, cuppog, öklét szívja, de ha etetni próbálom nem kell neki, látszólag minden rendben.... így én is arra gondoltam, hogy túl fáradt. Valszeg így is van. Tegnap este is két órán át ringattam. Majdcsak kinövi, enyém 2 hónapos.
2009. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!