Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt hasonló nálatok...

Történt hasonló nálatok Tesco-s body-val?

Figyelt kérdés

Ez már a kislányom 3. Tesco-s body-ja, amin mosás után szó szerint szétszakad az anyag a patent körül!

Más is tapasztalt már hasonlót? Lehet nem bírja a mosógépet?!

Ja, és ez eddig - 5,5 hónap alatt - csak Tesco-s body-val történt...lehet selejtek voltak?


2009. aug. 6. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy rugi színe fakult ki azon kívül semmi gond nem volt velük. Én szeretek Tescóba ruhát venni. Amit baba boltba vettünk ruhákat több ezer forintért rosszabb minőségűek!! Mérges is vagyok ez miatt. Alig volt a babámon még a nadrág és megy szét a varrásnál és még csak fekszik benne nem kúszik!
2009. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat lányok!

Nekünk sem volt eddig semmi gondunk a Tesco-s ruhákkal, csak pár héten belül ez már a 3. body, amit dobhatok ki:(

Akkor biztos a mosógép a hibás, bár 40 foknál sosem mostam magasabb hőfokon, a centrifugánál közepes és teljes választási lehetőségem van, a közepeset használom...akkor ezek szerint ez is sok...de akkor mit csináljak vele?!

2009. aug. 6. 21:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha Tesco saját márkás, akkor nyugodtan vidd vissza és elvileg vissza kellene adniuk az árát! Minden termékükön ezt reklámozzák. Nekünk még nem volt bajunk vele, pedig állandóan fehérítőben kell áztatnom mosás előtt a badykat a különböző balesetek miatt :)
2009. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is csak jót mondhatok a tescos baba/gyerek ruhákról. Mindig 60 fokon, 900-as centrifugával mosom őket, előtte vanish szappannal jól megdörzsölöm, és semmi bajuk.

(A Kenguru G.-ról ez nem mondható el.)

2009. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sok Tesco-s rugit használtunk és alváshoz fogunk is ha hűvösebb lesz, body is van ebből a fajtából. Semmi problémám vele, 40 fokon mosom és 1400-on megy a centri.
2009. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A 20.04-es válaszoló vagyok.Én is 40 fokon mosok,és 1600-as!fordulaton centrifugázom a cuccokat.
2009. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy tűnik, h nem a centrifuga sebességével lesz a baj...akkor lehet, h az a gond, h nem mindig mosok teljes adagot?!
2009. aug. 7. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!