Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt hasonló nálatok...

Történt hasonló nálatok Tesco-s body-val?

Figyelt kérdés

Ez már a kislányom 3. Tesco-s body-ja, amin mosás után szó szerint szétszakad az anyag a patent körül!

Más is tapasztalt már hasonlót? Lehet nem bírja a mosógépet?!

Ja, és ez eddig - 5,5 hónap alatt - csak Tesco-s body-val történt...lehet selejtek voltak?


2009. aug. 6. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekem ilyen még nem volt, de a teszkós napozó nyúlik, mint a rétes tészta a patent körül, illetve 3. mosásra (szines mosóporral!!), alig látszanak a minták...
2009. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos a lányom és színte mindíg Tescos rugit, badyt veszek neki, de még sosem fordult elő egyikkel sem amit írtál. Olyan volt köztük egy aminek a patent része rossz volt, de ez is csak 1x fordult elő. Én nagyon szeretem mert a gyerekkel együtt nyúlik és elég strapabíró. Nem lehet, hogy a mosógéped túl nagy teljesítményű? Esetleg erőssebben meghúzzátok amikor kikapcsoljátok a babucin?
2009. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak Tescos rucikat veszünk, pont azért mert nem túl drága, és elég jó minőség. Még semmi problémám nem volt velük. A 7 hónap alatt még egy selejtest se fogtam ki. Lehet szerencsém volt. Lehet te pont kifogtad:(
2009. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
15 hós a kisfiam,de még soha nem történt még csak hasonló sem!Nálunk tökéletesen beváltak a Tescos ruhák.Se a színe nem megy ki,se ki nem nyúlik.
2009. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vettünk és örököltünk is tescos ruhákat, szerencsére eddig nálunk sem volt velük semmi probléma.
2009. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos a fiam, csak tescos badykkal rendelkezik:) soha semmi bajunk nem volt még vele
2009. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is tesco-s reklámarc :) (ez csak vicc, de tényleg kizárólag tesco-s ruháink vannnak) és még sosem volt ilyen. A színük, mintájuk, formájuk is teljesen rendben van, pedig rengeteget mosom, mert csak annyi cucca van amennyit ki tudunk használni. 40 fokon mosom Persil Sensitive mosóporral + néha folyékony Vanish-el, egészen kevés, jól felhigított öblítővel. A centrifuga csak 500 fordulatot tud. Én is a mosógépedre vagy a mosás erősségére gyanakszom...
2009. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
nekem eddig nem volt bajom vele. Nem lehet hogy rossz programra állítod a mosógépet?
2009. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
nekem sem volt 12 hónap alatt bajom vele
2009. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is rengeteg tescos van,de eddíg egy ilyen volt mint nálatok. Egy rövidujju,fehér body mállott szét több helyen. A vele együtt csomagoltaknak nem volt bajuk. Nem tudom mitől lehetett!?
2009. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!