Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes tápszeres babámnak...

4 hetes tápszeres babámnak 2-3 napig is nincs székletje. Aztán sirva kakil. Hogy tudnák segiteni ezen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Enyhébb módszer: Espumisan cseppek, Infakol, 1 hós korától Gripe Water.

Durvább módszer, de hatásos: szélcső.

Mi is tápszeresek voltunk, szenvedtünk is eleget, míg kiderült a nemjó tápszer okozza, váltottunk BEBA-ra (BIFIDUSZOS), szerintem a legjobb...Először szélcsöveztük 2-3 naponta, sírt egy picit, de megkönnyebbült.

Mi a Gripe Water-t (kapormagolajat tartalmaz) és az Espumisan cseppeket adtuk kaja előtt és közben (ahogy a haszn.ut.írja) Lassan, fokozatosan hagytuk el először az espumisant, aztán a G.W-t. 4 hós koráig kapta, aztán a hozzátáplálás (gyümi-főzi) segített, no meg persze, hogy tápszert váltottunk (beba). Remélem segítettem.

11 hós kisfiú anyukája.

2009. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az espumisan nálunk is bevált, az infacol nem, a G. W-t nem próbáltuk. Kamilla tea is segített néha. Szélcsőről sem tudok nyilatkozni, de egyszer már dugtam hőmérőt a popójába, később kaki is lett.
2009. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Mecsek Baby teát, nekünk bevált. Kamilla és kömény van benne, még finom is. Egy icipici szőlőcukrot teheztsz bele ha nem inná meg elsőre.
2009. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
espumisan és ánizstea jött be nekünk
2009. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Eddig Milupát kapott,tegnap váltottunk Bebára.Ma reggel már könnyebben ment is a kaki.A Mecsek Baby teát issza,de valahogy idáig nem volt meg a hatása.
2009. aug. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!