Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeget szeretnék...

Játszószőnyeget szeretnék venni. Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
olyat keresek ami zenél is,vagy ad ki valami hangot és sok bizgentyű van rajta,plüss is meg műanyag is.Milyet érdemes venni?
2009. aug. 6. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt találsz néhányat, amik nagyon jók, igaz nem a legolcsóbb.

2009. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes szerintem. A kislányom imádja. Ezeken az oldalakon szoktam nézegetni: tulli, babaszafari,bambino,jatekfutar, balamberbababolt.unas, babamoon,

Sokszor vannak akciók, érdemes körbenézni.

2009. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van:

[link]

Kislányom nagyon szereti. Igaz kuponnal vettük 9ezerért.

De ez is tök jó:

[link]

[link]

Szerintem legyen minél színesebb, zörgősebb, azt szeretik :)

2009. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk a játszószőnyeg nem vált be, nem érte el az állatokat, s ideges volt emiatt.

Kaptunk egy tornáztatót, azt imádta, akár 2 órát is elvolt alatta, s mivel jobbra balra is vannak játékok, nagyon hamar forgott, s a lelólgó állatokat lehetett állítani hogy elérje.

Nem is drága, s szuper szerintem!

2009. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tornáztatóról küldök linket!


[link]

2009. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is olyan van, mint az előttem szólónak. Én annak idején vettem egyet amit a lányom le sem tojt..szerintem nem volt elég csiricsáré. aztán ajándékba kaptunk egy ilyet és azt imádta. Most egy éves, már nem használjuk, a közepén a zenélő rész kivehető a színes tokból, egy kis színtelen műanyag vacak amit ha megütsz akkor szólal meg. na az még mindig sláger, össze-vissza járkál vele a lakásban és csapkodja a másik kezéhez, hogy zenéljen.

Ha veszel játszószőnyeget azt tanácsolom ne azt vedd meg ami neked tetszik hanem amelyik a legszínesebb, csiricsárébb és legidétlenebb.

2009. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. aug. 7. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!