Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez azt jelenti, hogy még várjak?

Ez azt jelenti, hogy még várjak?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem kislányomnál a hozzátáplálást. A reszelt alma levéből kb.2 cseppett fogadott el, azt is grimaszolva (tündéri volt. :-) ) ) A többi elől gondosan bezárta a száját, és nem volt hajlandó megengedni, hogy tovább kóstoltassam vele. Most 20-án lesz 6 hónapos, anyatejes.
2009. aug. 6. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 csepp az már valami! :) Légy türelemmel, próbálgasd rendületlenül... a tapasztalatom az, hogy az elkészített reszelt almára, őszibarira mindig van kereslet a családban, ha nem fogy el :) Lassan meg fogja szokni, hogy más ízek is vannak a világon, nem csak a tejecske.
2009. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap is próbálom egy picit.
2009. aug. 6. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát igen érdekes dolgok vannak!Az én gyerekeim is igy kezdték és azt tartottam,ha nem kell nekik,nem eröltetem!Aztán megpárolva adtam a gyümölcsöt,az almát meg a többit kompótnak elkészitve és úgy érdekes módon megették!Próbáltál már tejpépet adni a kicsinek?Lehet azt kapásból elfogadná!Én a vacsoraszopizást cseréltem le erre,hogy éjjel ne kelljen felkelnem megszoptatni!Mindig 1-2 kanállal több pép,egy kis szopi,aztán reggelig alvás!Majd próbáltam délelőtt is és ebbe kevertem bele a gyümileveket!Ki kell kisérletezni egy picinél,hogy izlenek neki a dolgok,mert elvégre mi se esszük meg azt,amit belénk akarnának tukmálni,ha mást szoktunk meg!Sok sikert és kitartást!Nem könnyű eltalálni egy pici izlésvilágát!:)))

2009. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ma is próbáltam, mostmár sírt is mellé. Hirtelen lefutott a szemem előt, hogy így még érettségi előtt is szoptatni fogom... :-((
2009. aug. 7. 15:41
 5/5 A kérdező kommentje:
előtt...
2009. aug. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!