Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliba van egy fiú aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliba van egy fiú aki nagyon tetszik sokat szemezünk! Ez azt jelenti hogy tetszenék neki? Lépjek vagy várjak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 21:40
 1/3 anonim válasza:

Szia babám!

Örülök neki h ebben a helyzetben vagy! mert év elején a suliban én is ugyan így voltam. és én léptem. úgy volt h ő is nézett engem, és meg figyeltem a baráti körét h ismerek-e valakit! és mázlim volt mert ismertem így meg kerestem a myvip-en, és fel vettem msn-re majd direkt más képet tettem be h ne engem lásson, és kédezősködtem h van-e barátnője, majd amikor már nagyon érdekelte h ki is vok. meg mutiztam neki, és így ez után a suliban köszöntem neki ö is nekem, és el kezdtünk dumálni hazakísért rá pár nappal és utána másnap megint, és csoda történt kezdeményezett. megcsókolt, én utána egésznap örültem magamnak mint majom a farkának, és már egy hónapja vagyunk együtt. még nem ismerem annyira sajna fiatalabb nálam amihez nem vok hozzá szokva de imádom, és szerintem KEDEMÉNNYEZZ . hiszem ő meg tette az első lépést, NÉZETT... úgy h kezgy a nézésével valamit!!

Sok sikert

vedd az én példámat remélem segit!! cija

2008. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet jobb lenne lépned szerintem vedd fel msn-re és ott már nyomul ha kicsit gyáva volt, a suliba jobban közeledni

Sok sikert! Talán várj de jobb lesz ha te is közeledsz hogy biztassad öt

2008. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szentem neten nem jo ismerkedni.De hát töntsd el te h mit is akarsz.De nekem egy barátnőm igen csalodott a netes kapcsolata miatt.De lehet h neked sikerül :) Sok sikert ... Ja és még vlm én olyanokkal akiket ismerek személyesen is nemtudok beszélgetni (chatelni) mert mindig csak veszexünk, és már tudjuk h maradunk a személyes beszélgetésnél. Na szal sok sikert :)
2008. okt. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!