Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyek ha a...

Milyen babakocsit vegyek ha a következőkre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Esernyőre csukható,majdnem vizszintesig dönthető,hogy tudjon benne aludni a baba és még ami fontos, hogy a lábánál legyen rendes lábtartó de nem olyan amire csak a lábát lelógatva a talpát tudja tenni hanem olyan amit fel lehet hajtani ha alszik hogy vizszintesnben legyen a lába.


Márkanevek elegek tipusszám is jó ha irtok.


2009. aug. 6. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ha még egyszer kocsit vennék csak is Peg Perego p3-at.

De már van nagy kocsink,és esernyőt kicsit olcsóbbat vettünk,de ez is nagyon szupi már a 2-ik babánknál használjuk.Baby design Rider a típúsa,fele annyiba került mint egy jó Perego.

2009. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja,és az esernyő kocsikon nem kivitelezhető olyan lábtartó amire gondolsz,de ezeket is fel lehet hajtani.

Sikeres választást,1 voltam.

2009. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kifejezetten esernyőre csukhatót akarok,chicco multifunkciósunk volt eddig most egy éves a gyerek és már nincs szükségünk rá hogy ilyen nagy kocsink legyen, habár szereti nagyon a sportrészét de elég nagy és nem oylan praktikus mint egy esernyőre csukható.

Szóval olyat keresek ami kényelmes, tud benne aludni tartja a lábát.

2009. aug. 6. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek olyanok amiket írtam.Könnyű aluvázas mindkettő,nagy kupolájuk van,kényelmes a belseje,majdnem vízszintesre fektethető,van hozzájuk téli lábzsák,a lábnak is kényelmes.

Nekem a Rider van,ez 2 éve 36,900 ft volt,egy alap perego 60ezer körül van.De biztosan találsz másféle márkákat is,elég széles a kínálat.

2009. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
giordani
2009. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy ilyesmit árulok most a teszveszen.

Márkája úgymond nincs (Sparkle), de azokat tudja, amiket leírtál.

2009. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!