Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szavazzák le a babákkal...

Miért szavazzák le a babákkal kapcsolatos válaszokat csak azért, mert nem ért vele egyet?

Figyelt kérdés

Attól még a kérdezőnek hasznos lehet és segítségére válhat.

Azért pontoz,mert másik válaszolóval ellentétes véleményen vagyunk.Már nem szívesen válaszolok. :S

Pedig csak 1 vagy két ellenkező nézetű válaszadó volt ,a többi anyuka ugyanabban a cipőben járt mint a kérdező.

Más volt ilyen cipőben,hogy lepontozták?

Köszi a válaszokat!!!


2009. aug. 5. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
mit törödsz a pontokkal? Jók valamire?
2009. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igazad van!!!

Tényleg.Ha szerintem hasznos a válasz akkor a másikat úgysem fogadom meg!!! :)

Köszi,megnyugodtam.

Ezentúl én sem szavazok senkire többet!!! :)

2009. aug. 5. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem is bosszant, de én csak nagyon ritkán pontozok. Csak akkor ha egy választ különösen hasznosnak ítélek, akkor felfele, lefele meg csak akkor, ha nagyon bután válaszol, vagy óriási ostobaságot ír. Egyéb esetekben nem szoktam. Illetve néha olyan kérdéseknél (pl milyen lánynév tetszik, vagy hogy ki milyen babakocsit használ), ahol a válaszok teljes mértékben a kérdésre feleltek, mégis jöttek a lepontozók és csak mert nekik az nem tetszik, vagy mást használnak, lepontoznak, ilyenkor felfele nyomok mindenkit. :)

Ez csak emberi butaság, hogy ilyeneket lepontoznak. Ha ilyen kérdésnél olvasok, nem érdekel, hogy ki hány százalékon van. :) Bosszantó, de ha tudom is előre, hogy le fognak pontozni (mert vannak tipikus kérdések, ahol erre lehet számítani), akkor is válaszolok. Tudom, hogy a kérdezőnek segítek ezzel. A lepontozók meg elhúzhatnaka sunyiba! :)

2009. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már tele a tököm ezzel a pontozósdival. Ha tényleg nem azon a véleményen vagy, amin a másik, akkor vannak olyan ostoba emberek, akik egyből vitába szállnak lásd. hozzátáplálás, szörnyű ez a téma. Még mindig vannak emberek, akik erőltetik hogy lehet vagy nem lehet és egyszerűen annyira ostobák, hogy nem tudják elfogadni, hogy mindenki ekkor eteti a gyerekét amikor ő akarja. Én csak akkor pontozok, ha hasznos valójában a válasz, felfele.
2009. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a pontozás engem is idegesít. Én is azért adok 80%-ban hasznos válaszokat, mert valaki nem értett egyet velem egyszer-egyszer...Totál felesleges az egész.
2009. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Rendesek vagytok.Engem is bosszantott ,de már nem érdekel! :)
2009. aug. 6. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!