Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen munkát lehetne vállalni...

Milyen munkát lehetne vállalni egy pár hónapos Baba mellett?

Figyelt kérdés
Otthon végezhető munkára gondolok ami könnyű,és lehet vele keresni egy keveset.Plusz pénz mindig jól jönne :)
2009. aug. 5. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A gyerkőc egy éves koráig legálisan semmilyen munkát nem lehet vállalni.
2009. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igazából csak a neten keresztüli munkák jöhetnek szóba, az ún. kattintgatások. külföldi oldalak reklámjait kell nézegetni, ezért fizetnek valamennyit. az elején hosszú, lassú, sok időt vesz igénybe, de ha az ember kitartóan csinálja, és rá tud áltozni napi 1-2 órát, azért idővel csurranhat valami. leadózni elvileg ebből is le kell, mert külföldről származó jövedelemnek számít, gyakorlatilag a kutya nem ugatja ezeket az apehnál.
2009. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Engem pont nem érdekelne hogy lehet e dolgozni gyes,-gyed mellett.Ha meg tudnám oldani és lehetőségem is lenne simán.De sajnos sem időm sem lehetőségem...

Üdv 11 hónapos anyuka

2009. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen azért is kérdeztem,mert egyedül nevelem gyermekemet,sehonnan nem kapok segítséget csak édesanyámtól,de Ő rokkantnyugdíjas.Szóval engem érdekelne egy kis plusz pénz,nekem 5 Ft is pénz.Legálisan tudom nem lehet,ezért lenne jó az ellentettje.Igazából nekem sincs időm,de ha nagyon muszáj akkor biztosan tudnék napi 1-2 órát rá szánni,hogy kereshessek némi kis.Ez az én nagy problémám.Újabb ötletek??!!
2009. aug. 5. 21:18
 5/7 A kérdező kommentje:
...némi kis összeget.Ez kimaradt.
2009. aug. 5. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg tudsz varrni, vagy bármi kézimunkában ügyes vagy, akkor készíthetnél ajándéktárgyakat, a www.meska.hu-n esetleg el tudod őket adni. Érdemes ott körülnézni, hogy milyen dolgokat csinálnak mások.
2009. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszoló weboldal tippje nagyon jo....

most néztem meg.nekem pont jol jön.

sajnos nem tudok ajánlani semmit,én is épp keresgélek,de le kellett irnom :)

2009. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!