Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni pár napja...

Miért nem akar enni pár napja a 10 hos fiam, elötte is csinálta aztán evett most megint nem és mindegy hogy mi az nem kell neki csak kevés, mit tegyek? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Segiteni nem tudok.csak annyit hopgy az én 10 honapos kilányom ma nem evett semmit .most az esti tápszert sem ette meg.
2009. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a kezdetektől ez megy! Van hogy hetekig alig eszik a manóm, és nem is hízik ilyenkor. Szinte vékonyka lesz. Utána meg pár hétig jól eszik, és szépen fejlődik. Ilyenkor válogatás nélkül mindent megeszik.

Őszintén szólva (tudom,hogy nem helyes) az étvágytalan időszakban csupa olyan étellel kínálom amit "szeret". Ha nem megy a főzi, akkor kap tejpépet, ha nem ízlik a gyümi, akkor megcukrozom stb....

Így legalább nem lesz csontsovány!

2009. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk ugyanez megy,10 hós a lányom.2hétig eszik,aztán tömni kell,ma pl.a cukrozás sem segít.Ma vettem észre,hogy egyszerre 2 foga jön,lehet nálatok is ez a gubanc.A rágófogainál is teljesen duzzadt és fehér az ínye,figyelgesd a kisfiadnál is,a fogzás nagyon be tud kavarni náluk.A lányomnál ez változó,hol a kanalas kaját enné jobban,hol meg csak tápszert enne...csak győzzem kitalálni:)
2009. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is detto. 10 hós a kisfiam, két hete a tápot is alig bírom beleerőltetni, már sültkrumplit is adtam neki, csakhogy egyen valamit...

Lehet tényleg a fogzásról van szó, nekünk már van hat fogunk, de akkor cumisüvegből mindent elfogadott, most még azt sem, csak tea, tea,tea, de legalább folyadékot iszik.

2009. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!