Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adható nutella?

Mikortól adható nutella?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!A két fő összetevője a mogyoró és a kakaó,ezek nagyon allergizálnak,ezért mindenképpen 1 éves kor után.

Nemrég olvastam egy cikket,ott 3 évesnél idősebb kisgyerekeknek ajánlják csak a diós,mogyorós dolgokat.

Na meg rengeteg cukor van a Nutellában,ha lehet,próbálom majd kerülni,amíg tudom.

2009. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Turmixolj össze egy nagy pohát zsírt, 2 pohár cukrot meg egy pohár darált mogyorót(vagy aromát). Odaadnád neki??? Akkor a nutellát se..
2009. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Második hozzászóló: nem hittem volna, hogy idióták is irogatnak. Ha értelmeset képtelen vagy leírni inkább fogd be. Csak sajnálni tudlak.

1,5 éves kortól adhatsz neki, de először csak egy nagyon kicsit.

2009. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Tán nem ezekből áll?????
2009. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van, tényleg tömény zsír és cukor. Én se adom.
2009. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De nem arra volt kíváncsi, hogy miért ne adja, hanem, hogy mikortól. Nem a kérdésre válaszoltok. Finom az íze és nem lesz semmi baja a gyereknek ha egy hónapba egyszer kap. Túlzásba nem szabad vinni.
2009. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A másodiknak: Elhiheted hogy nem azzal akarom tömni!

2009. aug. 5. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:
egy palacsinta sztem belefér..én most adtam először 20 hónapos fiamnak.mi is megesszük,mert finom.de elsősorban gyümölcsökkel-zöldséggel etetjük ugye? ez is egyfajta iz,megismerheti-ha nem kapatod el..
2009. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Asszem a Nutellában hidrogénezett növényi zsír van, ami nagyon egészségtelen. Legalábbis nemrég volt erről szó a médiában, ha jól emlékszem. Én emiatt lehet, hogy semmikortól sem adnám :).
2009. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én kb. 2 éves kora körül kóstoltattam meg vele, ízlett neki, de ennyi! most 4,5 éves és kb 1 éve eszi élvezettel a nutellás kenyeret, palacsintát! nálunk 1 üveggel fogy el havonta! én eszem meg a törpi! nagyon rossz evő a csemetém, úgyh sokszor örülök ha legalább egy szelet nutellás kenyeret megeszik!
2010. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!