Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális 5 hós babám faforgács...

Normális 5 hós babám faforgács szerű kakija? (bocs ha gusztustalan)

Figyelt kérdés
Délben kap almát, barackkal, esetleg pár karika babánt, vagy pici répát, este tejpépet de közben csak cicizik. Mostanában zöldes a kakija és már bocs előre is, de olyan vizes faforgács szerű a kakija és csak egyszer van naponta. Normális ez?
2009. aug. 5. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem a hozzátáplálás miatt van.

Elég sokfélét kap már,valamelyik ezek közül okozhatja.

Tudom,furcsa ezt az "új" kakit látni :) ,mert ugye korábban mindig egyhangú volt :),de most már hogy több összetevőből áll a menüje,a végtermék is más lesz.

Nálunk is ugyan ez van,alig bírom letörölgetni,potyog minden felé.Azért kérdezd majd meg a dokit,jól sejtem-e az okot.

2009. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű az alma, vagy a banán gy kicsit megfogta a hasát. Én babámnak is az alma megfogta a hasát, ezért már több őszibarackot adok a péphez. Megszoktak a gyümölcshöz egy kis kamilla teát is adni, és az helyre hozza a pociját.
2009. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi csajok!
2009. aug. 5. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!