Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye arról...

Kinek mi a véleménye arról hogy néha (havi 1-2-szer) ott alszik az 1 éves baba a mamánál, vagy néha ott van náluk egy fél napot?

Figyelt kérdés
Mert mi szoktuk vinni hogy szokja őket,bármi van ellegyen velük és jó néha egy kis szabadság,mert fárasztó reggeltől estig.Szoktunk hétvégente egy pár baráttal itthon kikapcsolódni,ezért is jó ha néha mamánál alszik,de szerintem nincs ebben semmi,de van olyan akinek ez furcsa és elítél emiatt,mert az ő gyereke nem marad meg mással,mert nem szoktatták hozzá,na de ha megy az anya dolgozni majd akkor jól jöhetnek a nagyszülők szerintem.
2009. aug. 5. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen normális dolog.
2009. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fotucsok ***** válasza:
74%
szerintem nagyon jól gondolod. ahhoz, hogy mindig vidám és kiegyensúlyozott tudj lenni, neked is fel kell töltödnöd a saját korodbeliek társaságával. a mi kisfiunk csak 3 hónapos, de ha este 9-kor elalszi (mivel reggelig alszik) egy mozi erejéi mi is áthívjuk a nagyit. persze nincs semmi dolga, hisz Soma alszik, de nekünk is kell egy kis kikapcsolódás! és nem akkor tesszük a legjobbat a gyerekünknek, ha állandóan a fenekükben vagyunk. hagy szokja, hogy mással is el lehet lenni!!! szóval én nagyon egyetértek a felfogásoddal. nyugi, mással ne foglalkozz! ők majd később rájönnek!!
2009. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Jól teszed, ha ehez szoktatod. Szerintem semmi baj nincs ezzel. Mi is sokat alszunk a nagyszülőknél, bár egyedül még nem aludt ott a 2 évesem. De lassan azt is el kéne kezdeni, mert tényleg hasznos lehet. Főleg, ha születik a kistesó!
2009. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
ha megbízható emberre hagyod, akkor ok. nekem sajnos anyukám messze lakik, az anyósom lakik itt, akiről inkább nem írok, szóval velünk van ott, és csak nappalra. de ha anyukám itt lakna, szerintem nappalra hozzá simán átvinném.
2009. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem szimpatikus az elgondolás, bárcsak mi is meg tudnánk valósítani! Sajnos nálunk a nagymama és a papa is dolgozik még főállásban, ráadásul 300 km-re laknak és így el sem tudják vállalni. Az csak jó, ha kötődik a gyerek a nagyszülőkhöz is.
2009. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek másra van szüksége "kikapcsolódás" címszó alatt. Én nem tudnék meglenni a babám nélkül. De van ismerősöm, aki ezt csinálja, mint ti. Nincs ezzel semmi gond, mindenki más, mindenki máshogy pihen, máshogy neveli a gyerekét.

Én nem hagynám a nagyszülőkre ilyen picin, de semmi bajom azzal, aki ezt csinálja.

2009. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz 1 éves a fiam és én is úgy gondolom, hogy el kellene kezdeni a mamánál alvást, hogy szokja és ne legyen gond ha ott kell aludni. És egy kis szabad este nekünk is jár:)) Szóval egyetértek veled!
2009. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek és örülök hogy sokan egyetértenek velem!
2009. aug. 6. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!