Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye a baba...

Kinek mi a véleménye a baba hintaszékről?

Figyelt kérdés

Én kinéztem egyet,ami hintáztatja a babót,de a férjem ellenál,hogy nagyon hozzászokik és nem lesz hajlandó majd ringatás nélkül elaludni.Tényleg meg van ennek a veszélye?Persze nem reggeltől estig abban lenne,hanem csak amikor a háztartást intézem.


Itt van amit kinéztem:

[link]


2011. febr. 22. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A pihenőszék, hinta maga szuper dolog, a hintáztatás, ringatás fejleszti a babát, amellett hogy szeretik is.

Viszont az elektromos - vibrálós szerkentyűktől kiráz a hideg.

Szerintem az a szülő dolga, miközben mondogatja neki a "Hinta, palintát" vagy a "Zsipp-zsuppot..."


Egy maradi anyuka...

2011. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krisztivan ***** válasza:
Én sem akartam elektromos hintát,de ajándéka kaptunk egyet.Nagyon bejött nekünk.Reggel 7 óra felé kisfiam alszik benne fél órát és este is ugyanígy.Nappal nem sokat van benne de az evés is még abban zajlik mert nem ül és nem szereti a hordozót.Egyébként pont most kezdi el a magától elalvást.Szerintem jó találmány és addig én tudok nyugodtan mást csinálni.Az igaz hogy csak akkor alszik el ha én lököm de ha már elaludt akkor bekapcsolom és hagyhatom.
2011. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ez van,amit linkeltél,Mind a két gyermekem nagyon szerette,eljátszottak benne.Rezgő funkciót csak akkor használtuk,ha fájt a pocija,segített rajta.
2011. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó dolog csak ne arra szokasd,hogy abban aludjon el mert akkor összeköti az alvással és abban igaza van a férjednek,hogy akkor ezt tanulja meg és soha nem tanul meg önállóan aludni!De a fentlétek idejére szerintem nagyon jó!
2011. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon jó dolog, bár nekünk csak sima pihenőszékünk volt, nem rezgős. nem akartam, hogy hozzászokjon a folytonos rázáshoz, arra ott volt a napi séta, meg amíg én ringattam. nekünk bejött, abban is lehetett ringatni, simán el volt benne úgy is, mert nagyon kényelmesek!
2011. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! :)
2011. febr. 22. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!