Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizik a babátok?

Cumizik a babátok?

Figyelt kérdés
Mennyi idős? Ha igen milyen cumi?
2009. aug. 5. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem fogadta el. (11 hó)
2009. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen inkább alvásnál.5 hónapos Avent és Mam cumit használunk(csak szilikonosat)
2009. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Újszülött korában egyszer próbáltuk nem kellett neki (szerencsére), azóta sem kell neki és az ujját sem szopja. 11 hós.
2009. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi 10 hetesek vagyunk.2 hetes koratol hasfajos es sokat sirt de a cumitol mindig megnyugodott.En cumi ellenes voltam de hal istennek nincs egesz nap a szajaban.Csak alvasnal hasznalja.Es ha nagyon almos es pl. setalunk akkor analkul is elalszik.Remelem 1 eves korara errol is le tudom majd szoktatni!De ha nem a cumit szopna akkor az ujjat.
2009. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én nem bánom. Avent és Mam cumi, szilikonos, de van egy latex is.
2009. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már nem. Miután megszületett nagyon sokat segített az altatásban, de két hónapos korában leszoktatta magát róla. Utána már egyszerűen nem fogadta el. Most 10 hós és az ujját sem szopja, szóval nem törvényszerű, hogy vagy a cumi vagy az ujjszopás.
2009. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos a lányom, már a kórházba is vittünk cumit, azóta sem fogadja el /semmilyen fajtát/, van amelyiktől fuldoklik is.
2009. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyém se cumizik, 11 hónapos. Míg pici volt, próbálkoztam vele, kb. 10-szer összesen, ha volt a szájába, csak elalvásnál (egyszer ki se bírtam szedni a szájából, úgy aludt el, és szorította), de amúgy nem kellett neki, nem cumizik azóta se.
2009. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!