Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizik a babátok? Milyen...

Cumizik a babátok? Milyen idős? És milyen cumit fogad el? (mam, avent, nuk, gyógyszertári cseresznye, stb. )?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2 éves:Avent
2010. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4 hós: nem
2010. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem cumizik. Kb 1,5-2 hónapos volt, mikor anyukám vett neki Nuby cumit, azt cumizta kb 3-3,5 hónapos koráig. Azóta nem fogadja el a cumit. Akkor rájött, hogy van neki kis kezecskéje, ami mindig kéznél van, és csak az ujján cuppog. Most 5,5 hónapos.
2010. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekünk cumizik a kicsi,kb 2 hetes volt,mikor odaadtam neki.A védőnőm mondta hogy döntsem el hogy cumizzon vagy az ujját szopja.Van neki vagy 4,ebből 3 nuk cumi,1 dm-es,mindet elfogadja,és szerintem szereti is.
2010. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig fogadta el az avent cumit az elalváshoz,aztán rögtön kiköpte,de féléves kora óta csak cicin alszik el,most 11 hós.Semmilyen cumit nem fogad el,többet próbáltunk.
2010. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szia! 11hónapos és kizárólag a MAM cumiját fogadja el. Szinte már csak elalvásnál kéri.
2010. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon kitartó voltam cumi ügyben, kb.2 hós koráig próbálgattam neki adni a cumit, de nem akarta elfogadni egyáltalán. Már 8 hónapos, végülis már nem bánom, hogy így alakult legalább erről nem kell leszoktatni. Biztos könnyebb lenne, ha csak betenném a cumit a szájába és elaludna maga, mert így cicin alszik el.
2010. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, cumizik, és nagyon édes vele:) 5 hónapos lesz, "kezdettől fogva" cumizik. MAM-os van neki, imádja, azzal alszik, de játszáshoz nem kell neki.
2010. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6 hónapos csak az Avent cumit fogadja el alváshoz.
2010. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

cumizik, de szerencsére csak elalváskor, mostanában már olyankor is néha kiköpi. remélem hamarosan nem kell már neki.

mam cumit használunk, amikor kicsi baba volt csak ezt tudta szívni az aventessel és a nukossal is bénázott: állandóan kiesett a szájából, és sírt:(

augusztusban lesz 1 éves, és kisfiú:)

2010. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!