Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a tápszert szobahőmérsé...

Baj ha a tápszert szobahőmérsékletűen eszi?

Figyelt kérdés
Előbb szopizunk, csak utána jön a tápszer, van hogy elkészítés után 20-30 perccel eszi meg, addigra pedig lehűl szobahőmérsékletre. De úgy vettem észre, hogy melegebben nem is nagyon kell neki. Ugye jó így is, nem lesz semmi baja?
2009. aug. 5. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj semmi baja nem lesz! Az én babám is olyan sokáig húzta mindig az evést, hogy sokszor ki volt hűlve. Volt olyan is, hogy rámelegítettem és megint hagyta kihűlni, utána már nem foglalkoztam vele. Rendszerint így ette mag a vacsiját:-)
2009. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia,

sajnos mi kezdetektől fogva táposok vagyunk. Ebben a nagy melegben neki sem esik jól még a langyos tápi sem, így van amikor szobahőn adom neki. Úgy szívesen elfogyasztja. Semmi baja nem volt még emiatt. Szerintem nem gond!

2009. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ilyen melegben nem is melegítem meg egyáltalán. Egész nap a pulton van a babavíz és egyből abból készítem a tápszert. Úgy vettem észre jobban elfogadja mintha langyítanám neki.
2009. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiam még szopizott, nálunk is rendszeresen kihűlt a tápszer. Most meg (már teljesen tápis) a nagy melegben meg pláne jobban esik neki, ha nem olyan meleg és ha melegebb, akkor fintorog. :)
2009. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

áh, az enyém már tavassszal is szobahőmérsékletűn ette, most meg hűvösen.

a meleg tápszertől 4 hónapos kora óta üvölt.

semmi baj nem lesz, én az orvost is megkérdeztem

2009. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. aug. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!