Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora lesz 22-24 hónaposan...

Mekkora lesz 22-24 hónaposan a Kislányom?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyünk egy kis bevásárlókörútra Ausztriába. Ott most nagyon akciósak a nyári ruhák, ezért vennénk Neki jövő nyárra is pár cuccot.

Aug. 26-án lesz 1 éves.

Most kb 78 cm, és 9,9 kg.


2009. aug. 5. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja neked megmondani.A gyerekek nagyon eltérően nőnek.Van amikor inkább híznak néhány héten keresztül,azután meg elkezdenek nőni.Jövő nyárra nem vennék neki semmit.Jövőre is lesznek akciók.
2009. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányom 1 évesen:81 cm és 9,25 kg volt.E hó 15-én lesz 2 éves és a méretei:90 cm és 11,5 kg.Inkább nagyobbat vegyél,abból be lehet venni akármennyit:)
2009. aug. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18-24 hós méretetvegyél, vagy 92-est!

Én is mindig előre vásárolok, de inkább itthon.

Ugyan annyiért megkapom a minőségi ruhákat itthon is C&A H&M Vatera Teszvesz ujjonan, s nincs benzin költség, s 500-2000 ft/db és újak!

Pl. C&A ban nyári ruhák farik rövidgatyák 990 ft.

Cora szuper minőségű ruhák 500-1000 ft szettek nadrág felsővel, ruhácskák rövid hosszú nadrágok pulóverek, s max 1500 ft-os áron.

2009. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ha hirtelen megindul a hízásban, növésben-azért odáig még 1 év van (lehet, hogy már a 92-es ruhák sem lesznek jók neki. Inkább a hízás miatt, az én lánykámnak is azért kell nagyobb ruci).


Az én lányom 1 évesen 13 kg, a centit nem tudom, sosem mérik. De most veszek neki 92-es rucikat!

Én lehet, nem mernék ennyire bevásárolni. Vagy nagyobbat vennék.

2009. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem azért megyünk ki, hogy vásároljunk, hanem inkább kirándulni, és ha már ott vagyunk, veszünk pár dolgot. Oberwartba megyünk, ott már akciózzák a nyári ruhákat(1-2 Eur), meg van ott egy nagy használt-gyerekruha lerakat is!

A méretet meg majd valahogy csak eltaláljuk!:-)

2009. aug. 6. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!